نفس راحت راموس پس از حذف تلخ رئال

سرخیو راموس که روز گذشته دچار مصدومیت عضلانی مختصری شده بود، اکنون ۸ روز فرصت استراحت و درمان خواهد داشت....

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید شب گذشته در مالاگا با شکست ۲-۱ از بیلبائو در نیمه نهایی سوپرکاپ نتوانست به فینال برسد و در نتیجه ال کلاسیکویی در کار نخواهد بود. این شاید بیش از همه به سود سرخیو راموس تمام شده باشد هرچند که در باطن، کاپیتان رئال مشتاق رسیدن به فینال و بالابردن یک جام دیگر بود.

راموس شب گذشته هنگام گرم کردن و قبل از شروع بازی دچار مصدومیت عضلانی مختصری شد و به نظر می رسید ناچو به جای او بازی کند اما در نهایت کاپیتان به دلیل اهمیت بازی با یک مداوای مختصر در میدان حاضر شد و ۹۰ دقیقه نیز بازی کرد.

مصدومیت او به قوت خود باقی است و اگر رئال به فینال می رفت، راموس مجبور بود بازهم خود را با فشار به ال کلاسیکو برساند. طبق ادعای مارکا، راموس چهارشنبه هفته پیش رو در بازی برابر آلکویانو در کوپا دل ری حاضر نخواهد بود و تا شنبه هفته بعد برابر آلاوس استراحت خواهد کرد. به این ترتیب او هشت روز فرصت استراحت خواهد داشت تا مصدومیتش را نیز به دست فراموشی بسپارد.

کاپیتان ۳۴ ساله رئال که دو ماه دیگر قدم در ۳۵ سالگی می گذارد، فصل جاری دو مقطع مصدوم شده و در ۲۸ روز دوری، هشت بازی را از دست داده است.

تگ ها


سرخیو راموس رئال مادرید