نفس راحت میلان بعد از ماندگار شدن ناواس در PSG

به نظر می‌رسد با تمدید قرارداد کیلور ناواس با پاری سن ژرمن، باشگاه فرانسوی دیگر برای جذب جانلوئیجی دوناروما اقدام نخواهد کرد....

به گزارش "ورزش سه"، وضعیت آینده جانلوئیجی دوناروما کاملاً روی هواست؛ قرارداد دروازه‌بان ملی‌پوش و ایتالیایی در پایان فصل به اتمام می‌رسد و هنوز هیچ توافق قطعی بین او و میلان برای تمدید صورت نگرفته است؛ مسئله ای که به نگرانی بزرگ هواداران روسونری تبدیل شده است.

اگر میلان نتواند طی ماه‌های آینده قرارداد دوناروما را تمدید کند، او می‌تواند در تابستان به شکل رایگان این تیم را ترک کند. از طرفی طی هفته‌های گذشته گزارشات حاکی از آن بود که چندین باشگاه بزرگ اروپایی به دنبال جذب این گلر جوان اما در عین حال با تجربه هستند.

یکی از تیم‌هایی که گفته می‌شد به شدت شرایط جذب دوناروما را بررسی می‌کند و قصد دارد هر طور که شده او را به خدمت بگیرد، پاری سن ژرمن به شمار می‌آمد. با این حال ساعتی پیش مشخص شد که باشگاه فرانسوی قرارداد دروازه‌بان کاستاریکایی خود را تا سال ۲۰۲۴ تمدید کرده است و به این ترتیب به نظر می‌رسد که باید انتقال دوناروما به PSG را منتفی تلقی کرد.

البته تیم هایی نظیر یوونتوس و چلسی نیز خواهان به خدمت گرفتن دوناروما هستند اما گزارشات در ایتالیا حاکی از آن است که سران میلان نهایتاً به تمدید با این ستاره خود در خط دروازه امیدوار هستند.

تگ ها


پاری سن ژرمن کیلور ناواس آث میلان فوتبال جهان جان لوئیجی دوناروما سری آ لوشامپیونه فرانسه فوتبال