نقاط قوت و ضعف ذوب آهن اصفهان را شناسایی کردیم

آبادان- سرمربی صنعت نفت آبادان گفت: تیم ذوب آهن اصفهان، تیمی قدیمی و با کیفیت لیگ برتر است که سعی کردیم نقاط قوت و ضعف آنها را شناسایی کنیم تا نتیجه لازم را در این بازی بگیریم....

به گزارش خبرنگار مهر، سیروس پور موسوی عصر امروز در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر ذوب آهن با بیان اینکه بازی فردا برای ما مهم و حساس است، افزود: با توجه به اینکه دو بازی گذشته ما خارج از خانه برگزار شد، این بازی برای بازیکنان جدید ما حساس و جذاب است.

وی با اشاره به اینکه برای بازی مقابل ذوب آهن همه بازیکنان خود را در اختیار داریم، گفت: ما دو تیم داریم و با توجه به حریف، لازم باشد جوانان را نیز بازی می‌دهیم و اگر لازم باشد باتجربه‌ها را به میدان خواهم فرستاد.

سرمربی صنعت نفت آبادان با بیان اینکه VAR می‌تواند به فوتبال ایران کمک کند، ادامه داد:اگر بتوانیم بودجه خود را به صورت مناسب، به امکاناتی نظیر VAR، تیم‌های پایه و نقل و انتقالات تقسیم کنیم،فوتبال ما رشد خواهد کرد.

بازی تیم‌های صنعت نفت آبادان و ذوب آهن اصفهان در هفته چهارم مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور فردا ساعت ۱۶ و ۴۰ دقیقه در ورزشگاه تختی آبادان برگزار می‌شود.

تگ ها


سیروس پورموسوی تیم صنعت نفت آبادان ورزش خوزستان