نقشه بارسا برای معاوضه گریزمان با یکی از شاگردان پپ!

بارسلونا در ادامه تلاش هایش برای کاهش هزینه ها این بار قصد دارد تا آنتوان گریزمان را به منچستر سیتی بفرستد....

به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا به شدت نیاز دارد تا از هزینه ای خود بکاهد و مدیران این باشگاه معتقدند برای رسیدن به این هدف مجبورند راهشان را از آنتوان گریزمان جدا کنند.

 گریزمان در سال ۲۰۱۹ و با قراردادی ۱۲۰ میلیون یورویی از اتلتیکو مادرید به بلوگرانا پیوست و اکنون یافتن یک خریدار برای او بسیار دشوار از آب درآمده است.

به همین دلیل بارسلونا به دنبال ترتیب دادن یک معامله تبادل بازیکن با حضور گریزمان است. رادیو کاتالونیا ادعا کرده که بارسا در همین رابطه با سیتیزن ها تماس گرفته است.

بارسلونا از ریاض محرز، رحیم استرلینگ، برناردو سیلوا یا ایمریک لاپورته به عنوان چهار بازیکنی که کاتالان ها به آنها علاقه مند هستند نام برده است.

گفته نشده که آیا پپ گواردیولا، سرمربی سیتی، به این گریزمان علاقه مند است یا خیر.

استرلینگ و محرز بازیکنان ثابت سیتی در جناحین بوده اند و ایمریک لاپورته نیز یکی از مدافعان اصلی سیتیزن ها در کنار روبن دیاز و جان استونز است.

برناردو سیلوا در تابستان امسال قصد جدایی داشت اما همچنان در ورزشگاه اتحاد به عنوان یک بازیکن محبوب شناخته می شود.

سیتی فصل گذشته قهرمان لیگ برتر و کارابائوکاپ شد اما در فینال چمپیونزلیگ نتیجه را به چلسی واگذار کرد.

سیتیزن ها همچنین از سرخیو آگوئرو، اسطوره این باشگاه، جدا شدند که از قضا به عنوان بازیکن آزاد با بارسلونا قرارداد امضا کرده است.

این بدان معناست که گریزمان بعید است به لیگ برتر منتقل شود. صحبت هایی در رابطه با بازگشت گریزمان به اتلتیکو در مبادله با سائول نیگوئز نیز مطرح شده است.

گریزمان به مدت پنج سال زیر نظر دیه گو سیمئونه در اتلتیکو بازی کرد و مربی آرژانتینی هنوز علاقه زیادی به بازیکن سابق خود دارد.

سیمئونه درباره گریزمان به مارکا گفت: "من رابطه خیلی خوبی با او دارم یک رابطه زیبا که فراتر از ورزش است. بچه های من با بچه های او بازی می کنند.

مهمتر از همه به خاطر آنچه که او برای اتلتیکو کرد، من می خواهم که او در بارسلونا عملکرد خوبی داشته باشد، او یک بازیکن فوق العاده است.

امیدوارم که او بتواند بازیکنی را که در یوروها، در جام جهانی، در ۵ سال حضور در جمع ما بوده بار دیگر اثبات کند. من به جز موفقیت او در بارسلونا چیز دیگری نمی خواهم.

ما با باشگاه صحبت می کنیم، موقعیت هایی برای پیشرفت در تیم وجود دارد، ما به یک مهاجم احتیاج داریم.  اگر گریزمان نیاید یک بازیکن دیگر خواهد آمد. باشگاه تصمیم می گیرد که از نظر اقتصادی بهترین انتخاب برای باشگاه کدام است."

در این بین بارسا هنوز به دلیل مشکلات مالی نتوانسته قرارداد آگوئرو، اریک گارسیا و ممفیس دیپای را ثبت کند.

تگ ها


پپ گواردیولا اتلتیکو مادرید آنتون گریزمان دیگو سیمئونه منچستر سیتی بارسلونا