نقشه جدید و جذاب سرمربی رئال برای جذب پوگبا

سرمربی رئال مادرید به مسئولان باشگاه پیشنهاد کرده در بسته پیشنهادی به منچستریونایتد، نام خامس رودریگز را نیز قرار دهند....

به گزارش مدال؛ رئال مادرید و یوونتوس جدی‌ترین مشتری‌های «پل پوگبا» در تابستان 2019 محسوب می‌شوند. تورینی‌ها و مادریدی ها برای جذب هافبک فرانسوی به دنبال یک پیشنهاد ردنشدنی هستند و حالا رئال مادرید نقشه جدیدی را برای جذب پوگبا پی‌ریزی کرده است.

بر اساس پیشنهاد «زین‌الدین زیدان» نام «خامس رودریگرز» نیز به بسته پیشنهادی رئال جهت جذب پوگبا اضافه شده است. خامس که در حال حاضر بازیکن رئال محسوب می‌شود مشتریان زیادی نیز دارد؛ از جمله «کارلو آنچلوتی» سرمربی ناپولی که یکی از علاقمندان همکاری دوباره با خامس است. او در رئال مادرید با خامس کار کرده بود و حالا دوست دارد دوباره با او همکاری کند.

در این بین حتی رئال مادرید می‌تواند خامس را را با رقمی نزدیک به 40 میلیون یورو به آبی‌های ناپل واگذار کند تا با پیشنهادی هنگفت‌تر به سراغ پوگبا برود.

بیشتر بخوانید:

برنامه رئال؛ ورود پوگبا، خروج ایسکو - بیل

تگ ها


پل_پوگبا خامس رودریگز پوگبا رئال مادرید خرید جدید رئال مادرید اخبار نقل و انتقالات خامس رودریگز پل پوگبا رئال مادرید منچستر یونایتد لیگ برتر لالیگا فوتبال