Banner

نقشه زیرکانه یوونتوس برای جذب پوگبا

مسئولان باشگاه یوونتوس قصد دارند در پنجره نقل‌وانتقالات زمستانی پل پوگبا را به تورین بازگرداند و برای رسیدن به هدف خود پیشنهاد جذاب و البته زیرکانه برای منچستریونایتد دارند....

به گزارش مدال، «پل پوگبا» ستاره فرانسوی باشگاه منچستریونایتد در پنجره نقل‌وانتقالات تابستانی به دنبال جدایی از شیاطین سرخ و پیوستن به رئال مادرید بود اما با توجه به قیمت بالایش، کهکشانی‌ها از جذب دست کشیدند تا در نهایت او در «اولدترافورد» ماندگار شود.

با شروع ضعیف شیاطین سرخ در لیگ برتر انگلیس اما پوگبا به جدایی جدی‌تر از همیشه می‌اندیشد و اکنون «توتواسپورت» مدعی شده که باشگاه یوونتوس نسبت به رئال مادرید وضعیت بهتری برای جذب هافبک فرانسوی دارد و مسئولان بانوی پیر جذب پوگبا را در اولویت زمستانی خود قرار داده‌اند.
بر اساس ادعای این روزنامه، بیانکونری قصد دارد «ماریو مانژوکیچ» و «امره جان» را به همراه پول نقد - در حدود 90 میلیون پوند - در ازای جذب پل به شیاطین‌سرخ پیشنهاد دهند و حال باید دید این نقشه جذاب و زیرکانه به بار خواهد نشست یا خیر.

بیشتر بخوانید:

پوگبا منچستریونایتد را در حد و اندازه‌های قهرمانی نمی‌داند!

تگ ها


یوونتوس بیانکونری بانوی پیر منچستریونایتد شیاطین سرخ اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات ژانویه نقل و انتقالات زمستانی نقل و انتقالات فوتبال جهان سری آ لیگ برتر انگلیس ماریو مانژوکیچ ماریو مانژوکیچ منچستریونایتد امره جان امره جان منچستریونایتد پل_پوگبا پل پوگبا Mario Mandžukić امره جان منچستر یونایتد یوونتوس سری آ لیگ برتر فوتبال