نقشه محرمانه پوگبا برای جدایی از منچستریونایتد

رئال مادرید در راه جذب پل پوگبا امیدواری جدیدی کسب کرده است و به نظر می‌رسد در این خصوص با ستاره فرانسوی به هماهنگی‌های لازم رسیده است....

رئال مادرید در راه جذب پل پوگبا امیدواری جدیدی کسب کرده است و به نظر می‌رسد در این خصوص با ستاره فرانسوی به هماهنگی‌های لازم رسیده است.

به گزارش مدال، رسانه‌های اسپانیایی مدعی شدند که «مینو رایولا» مدیربرنامه نامدار «پل پوگبا»، با توجه به علاقه سران باشگاه منچستریونایتد جهت تمدید قرارداد ستاره فرانسوی، طرحی محرمانه و رندانه جهت جدایی از شیاطین‌سرخ را زیر نظر پوگبا در دستور کار قرار داده‌اند.

قرارداد هافبک فرانسوی با منچستریونایتد تا سال 2021 اعتبار دارد و ارزش او قطعاً در تابستان آینده کاهش خواهد داشت. به همین جهت نیز شیاطین‌سرخ در صدد تمدید قرارداد او بر آمده‌اند اما با پیشنهاد افزایش دستمزد هفتگی 600 هزار پوندی مواجه شده‌اند، پیشنهادی که به نظر می‌رسد با علم به مخالفت یونایتد ارائه شده است.

فراموش نکنید که رئال مادرید که به شدت خواهان جذب پوگبا است و از او خواسته قراردادش را تمدید نکند تا بتواند ستاره فرانسوی را سال آینده به مادرید منتقل کند.

بیشتر بخوانید:

برادر پل پوگبا باز هم حاشیه ساخت

تگ ها


رئال مادرید کهکشانی‌ها منچستریونایتد شیاطین سرخ اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات فوتبال جهان پل_پوگبا لالیگا لیگ برتر فوتبال