نقشه های صدرنشینی مهاجری در حوالی قائمشهر

رضا مهاجری بار دیگر به استان مازندران برگشته است. البته به حوالی قائمشهر یعنی شهر ساری چرا که تیم او امروز باید در استادیوم شهدای ساری به مصاف رایکا برود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، مس کرمان در حال حاضر با ۲۴ امتیاز تیم دوم جدول بشمار می رود و رایکا هم با ۱۶ امتیاز تیم سیزدهم جدول؛ با این حال نمی شود مس کرمان را از پیش برنده این دیدار دانست به خصوص که در دسته اول رقابت ها سخت و فشرده است و بیشتر تیم  ها برای صعود به لیگ برتر می جنگند و رایکا با نادر دست نشان هم می تواند یکی از این تیم ها باشد. رایکا امروز سودای شکست مس کرمان و ۱۹ امتیازی شدن را دارد و از سویی رضا مهاجری که پیش تر سرمربی نساجی بوده در حوالی قائمشهر نقشه هایی برای پیروزی در این دیدار دارد. پیروزی ای که ممکن است منجر به صدرنشینی مس کرمان شود اگر هوادار در برابر شاهین شهرداری بوشهر امتیاز بدهد. 

این بازی برای هر دو تیم سخت خواهد بود؛ هم برای تیم میزبان به این دلیل که پذیرای یکی از دو تیم مدعی قهرمانی است و برای مس کرمان به این دلیل که میزبان با انگیزه شکست مدعی قهرمانی به میدان خواهد آمد به این دلیل که می خواهد خود مدعی صعود شود. 

تقابل نادر دست نشان و رضا مهاجری؛ دو مربی هم استانی در روزگاری که گلستان هم جز استان مازندران بود. آنهم در روزی که تیم فصل گذشته اش نساجی در قا ئمشهر به میدان خواهد آمد و برای فرار از سقوط به لیگ یک تلاش می کند. بدون شک امتیاز گیری رایکا به سود سایر مدعیان تمام می شود اما برد مس ممکن است با یک سوغات خوب برای این تیم همراه باشد. صدرنشینی در پایان هفته چهاردهم لیگ یک.

تگ ها


دسته یک رضا مهاجری لیگ آزادگان فوتبال