نقشه گمراه کننده کی‌روش برای چشم بادامی‌ها

سرمربی پرتغالی تیم ملی ایران دوباره کارهای منحصر به فرد خود را انجام داد و در آخرین تمرین پیش از بازی برابر چین اقدام جالبی داشت ......

 سرمربی پرتغالی تیم ملی ایران دوباره کارهای منحصر به فرد خود را انجام داد و در آخرین تمرین پیش از بازی برابر چین اقدام جالبی داشت.
به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، هر چقدر قطر ستاره های خارجی از سراسر دنیا در تیمش دارد که شاید می توانستند کار شاگردان کارلوس کی روش را سخت کنند اما تیم ملی ایران با تکیه بر 80 هزار هوادار که به استادیوم آزادی رفته بودند موفق شد در لحظات پایانی 2 بر صفر به برتری برسد ولی ساعت 16 امروز داستان برای ملی پوشان ایران فرق می کند و آنها باید در ورزشگاه یک دست قرمز و زردپوش المپیک شن یانگ چین به میدان بروند و یکی از سخت ترین بازی هایشان را انجام دهند.


کی روش جدا از اهمیت کسب سه امتیاز این بازی، می داند که شاگردانش مثل دیدار با کره جنوبی، در خانه چین هم کار دشواری دارند و به همین دلیل او تدابیر جدید و عجیبی در نظر گرفته تا با تکیه بر آنها جنگ روانی پیش از بازی را آغاز کند و با این تاکتیک بتواند در شن یانگ نتیجه بگیرد.

چین در مسابقه اول مقدماتی جام جهانی با وجود اینکه در خانه کره جنوبی 3 بر صفر عقب بود اما بازگشت طوفانی داشت و دو گل زیبا زد و اگر خوش شانس بود می توانست با مساوی زمین را ترک کند اما این اتفاق نیافتاد؛ با این حال آنها نشان دادند چقدر متفاوت از سال های گذشته فوتبال بازی می کنند و تا چه اندازه می توانند برای تیم های گروه A آسیا دردسرساز شوند.

کی روش پس از بازی با قطر یک جلسه با شاگردانش در تهران تمرین کرد اما بعد از آن کار را در چین ادامه داد و روزهای اخیر به صورت جدی تمرینات را دنبال داشت؛ سرمربی پرتغالی تیم ایران که اجازه انتشار اخبار صحیح بازی های دوستانه تیمش در اردوی ایتالیا را نداده بود و طوری نیمکت نشین ها به عنوان گلزن معرفی کرد که همه رسانه های داخلی گمراه شدند، چه رسد به قطری ها. او روز گذشته در آخرین جلسه تمرینی پیش از مسابقه با تیم ملی چین کار عجیب و غریبی انجام داد که بی شباهت با حرکت اردوی ایتالیا نبود.

در تمرین روز گذشته تیم ملی ایران به غیر از رضا قوچان نژاد، وریا غفوری، سعید آقایی و سه دروازه بان، سایر بازیکنان لباس هایی که شماره پیراهن خودشان باشد بر تن نداشتند که این مسئله نکته عجیبی آن هم در تمرین پیش از بازی چین بود.

مسعود شجاعی و آندرانیک تیموریان، رامین رضائیان و امید ابراهیمی، سید جلال حسینی و محمد انصاری و همچنین کریم انصاری فرد و احسان حاج صفی پیراهن هایشان را با یکدیگر معاوضه کرده بودند و سردار آزمون لباس مهدی طارمی، طارمی پیراهن مهدی ترابی، علیرضا جهانبخش لباس میلاد محمدی، محمد پیراهن وحید امیری، امیری لباس مرتضی پورعلی گنجی، پورعلی گنجی پیراهن سعید عزت اللهی، عزت اللهی لباس پژمان منتظری، منتظری پیراهن اشکان دژاگه، دژاگه لباس آزمون، داریوش شجاعیان پیراهن جهانبخش و ترابی لباس شجاعیان را بر تن کردند که اقدام عجیب و غریب آقای خاص نیمکت ایران بود.

کی روش برای شکست حریفانش به ویژه در بازی های مهم هربه های مختلفی به کار می گیرد که برای بازی با چین این تصمیم را گرفته است؛ او قبل از بازی قطر با شیوه ای مشابه این تاکتیک نتیجه گرفت و حالا دوباره آن را امتحان کرده است.

تگ ها


فوتبال