نقش ایران در جام جهانی 2022؛ تقریبا هیچ !

با افزایش گمانه زنی ها پیرامون نقش ایران در میزبانی قطر در جام جهانی 2022 در اسکان طرفداران در دو جزیره قشم و کیش کمیته برگزاری این رقابت ها تمام این اخبار را تکذیب کرد ......

با افزایش گمانه زنی ها پیرامون نقش ایران در میزبانی قطر در جام جهانی 2022 در اسکان طرفداران در دو جزیره قشم و کیش کمیته برگزاری این رقابت ها تمام این اخبار را تکذیب کرد.
 در پی افزایش گمانه زنی ها و اخبار پیرامون نقش ایران در اسکان توریست ها و تماشاگران جام جهانی 2022 قطر در دو جزیره قشم و کیش، دبیرکل کمیته سازماندهی جام جهانی 2022 مشارکت ایرانی ها در میزبانی برخی دیدارها همچنین اسکان طرفداران در این تورنمنت را تکذیب کرد.
حسن الذوادی در همین ارتباط گفت:« قطر تنها میزبان جام جهانی 2022 فوتبال است و برگزاری 64 دیدار این رقابت‌ها را به تنهایی در هشت ورزشگاه بر عهده خواهد داشت. تمامی ورزشگاه‌ها تا سال 2022 میلادی آماده خواهند شد و فیفا در سال جاری میلادی درباره تعداد‌ نهایی ورزشگاه‌های موردنیاز تصمیم‌گیری خواهد کرد. همچنین اماکن اقامتی کافی برای گردشگران و هواداران فوتبال وجود خواهد داشت. شاید حتی از وعده‌ای که مبنی بر فراهم‌کردن 100 هزار اتاق داده بودیم هم عبور کنیم. تمامی برنامه‌ها با هماهنگی فیفا پیش می‌رود و آنها از پیشرفت کارها رضایت دارند».
پیش از این برخی از رسانه‌های بین‌المللی از انتقال تعدادی از دیدارهای جام جهانی 2022 به کشور دیگری از جمله ایران به خاطر بحران سیاسی قطر و مشکلات با همسایگان عربی‌ خود خبر داده بودند. عربستان سعودی، امارات، بحرین و مصر در ماه ژوئن 2017 میلادی خواستار انتقال محل میزبانی جام جهانی 2022 فوتبال از قطر به کشور دیگر به اتهام حمایت این کشور از تروریسم شده بودند. قطر هم تمامی این اتهامات را رد کرده بود.

تگ ها


اخبار روز فوتبال