نقش دنی آلوز در انتقال ستاره بارسا به یوونتوس

چندی پیش انتقال ۷۲ میلیون یورویی آرتور ملو از بارسا به یوونتوس پس از هفته ها مذاکره نهایی شد....

به گزارش "ورزش سه"، آرتور ملو تا ماه گذشته هیچ علاقه ای برای جدایی از بارسا نداشت ولی پس از صحبت با سران باشگاه متوجه شد که آنها مشتاق فروش او هستند و در نهایت راضی شد تا پیشنهاد یووه را بررسی کند.

او که دو سال پیش از گرمیو به بارسا پیوست، هرگز نتوانست جایگاه ثابتی در این تیم پیدا کند و در نهایت باشگاه کاتالان که با مشکلات اقتصادی زیادی دست به گریبان است، تصمیم به فروش آرتور گرفت و ستاره برزیلی هم توافق کرد که راهی یوونتوس شود. انتقالی که برای یووه ۷۲ + ۱۰ میلیون یورویی هزینه در پی داشت. البته یک روز بعد نیز میرالم پیانیچ با قراردادی به ارزش ۶۰ + ۵ میلیون یورو از یوونتوس به بارسلونا پیوست.

طبق ادعای "ESPN"، آرتور ملو پس از مشورت با دنی آلوز بود که تصمیم نهایی برای جدایی از بارسا و پیوستن به یوونتوس را گرفت. آلوز که خود سال ۲۰۱۶ از بارسا راهی یوونتوس شد، با فضای هر دو باشگاه آشنایی داشت و به ملو توصیه کرد که قطعا پیشنهاد باشگاه ایتالیایی را قبول کند.

آلوز تنها یک سال برای یووه بازی کرد و سپس راهی پی اس جی شد اما همان یک سال کفایت می کرد تا او انتقال به یووه را برای آرتور مثبت ارزیابی کند. آلوز و آرتور ملو در تیم ملی برزیل با یکدیگر هم تیمی هستند.

تگ ها


تیم ملی برزیل دنیل آلوز آرتور ملو پاری سن ژرمن یوونتوس برزیل بارسلونا