نقش ویژه پیکان در تعیین قهرمان لیگ بیستم

تیم پیکان تهران در ۵ مسابقه آینده با دو مدعی قهرمانی لیگ برتر دیدار خواهد کرد....

به گزارش "ورزش سه"، پیکان تهران در تعیین قهرمان رقابت های لیگ بیستم تاثیر بسزایی خواهد داشت. شاگردان مهدی تارتار که در فصل جاری لیگ برتر نتایجی فراتر از انتظار کسب کردند و برخلاف سال های گذشته که معمولا در کورس سقوط بودند، حالا رتبه ای تک رقمی دارند و حتی شانس آسیایی شدن نیز برای خود قائل هستند، در ۵ مسابقه آینده خود با سپاهان و پرسپولیس هم روبه رو می‌شوند.


از آنجایی که سپاهان و پرسپولیس دو مدعی اصلی قهرمانی در لیگ برتر محسوب می‌شوند حالا پیکان نقش مهمی در تعیین قهرمان خواهد داشت.


پیکان فردا در چارچوب رقابت های هفته بیست و ششم لیگ برتر مقابل سپاهان قرار می‌گیرد و در هفته پایانی با پرسپولیس دیدار می‌کند. جالب اینکه هردو دیدار پیکان مقابل مدعیان به میزبانی این تیم برگزار می‌شود.


بی تردید خودروسازان که با بازگشت حکم کمیته استیناف و پس گرفتن ۳ امتیاز مسابقه شان با سایپا به رده های بالای جدول امیدوار تر شده اند، با انگیزه زیاد کارشان را در ۵ بازی آینده ادامه خواهند داد و حریف سرسختی برای دو مدعی قهرمانی لیگ محسوب می‌شوند.


از این رو تقابل مهدی تارتار با محرم نویدکیا و یحیی گل‌محمدی می‌تواند جذابیت های زیادی داشته باشد و باید دید پیکان در این دو مسابقه با مدعیان چه نتایجی را به دست خواهد آورد.

تگ ها


پرسپولیس تهران فولادمبارکه سپاهان فوتبال ایران پیکان تهران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال