نقطه ضعفی که به پرسپولیس لطمه زد/ امتیاز دادن اتفاق خوبی نبود

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به نقطه ضعفی که سرخپوشان در هفته اول لیگ برتر داشتند، گفت: کادر فنی این تیم باید فکری برای گلزنی کند تا تیم به راحتی امتیازات را از دست ندهد....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، مرتضی فنونی زاده، در خصوص تساوی بدون گل پرسپولیس مقابل سایپا در هفته اول رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران گفت: امتیازات هفته اول نقش پررنگی در مسیر قهرمانی تیمی همچون پرسپولیس که مدافع کسب جام است دارد. قطعاً بازیکنان این تیم باید در زدن ضربات نهایی دقت بیشتری می‌کردند تا به گل رسیده و سه امتیاز بازی را کسب می‌کردند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس افزود: این تیم نیاز به مهاجم گلزن ششدانگ دارد. البته مهدی عبدی بازیکن جوان و خوبی است و می‌تواند آینده پرسپولیس را در خط حمله تامین کند اما با توجه به بازی‌های حساس پیش رو و فرصت کمی که این تیم تا فینال لیگ قهرمانان آسیا دارد باید آمادگی مهاجمان خود را به بالاترین حد ممکن رسانده و کادر فنی پرسپولیس فکری به حال خط حمله این تیم کند.

وی درباره عملکرد داور بازی که با اعتراض بازیکنان پرسپولیس همراه بود یادآور شد: داور خیلی سوت زد اما من فکر می‌کنم به اکثر صحنه‌ها هم نزدیک بود. به هر حال داوری‌ها نباید از همین ابتدای لیگ برتر، باعث اعتراضات اعضای تیم‌ها شود.

فنونی زاده در پایان خاطرنشان کرد: پرسپولیس نیاز به زمان دارد تا تفکرات خود را با بازیکنان جدید در زمین مسابقه پیاده کند. قطعاً در هفته‌های آینده بهتر خواهد شد. فکر می‌کنم خط دفاعی پرسپولیس نقطه قوت امسال قهرمان چهار دوره گذشته لیگ برتر باشد و آنها گل‌های کمی را مثل سال‌های قبل دریافت کنند.

تگ ها


تیم فوتبال پرسپولیس مرتضی فنونی زاده لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال