نقطه مشترک دو باشگاه منچستر: مائوریسیو پوچتینو

روزنامه میرر می‌گوید هر دو باشگاه بزرگ شهر منچستر، یونایتد و سیتی، نیم‌نگاهی به مائوریسیو پوچتینو دارند چرا که نیمکت هر دو تیم در وضعیتی متزلزل قرار گرفته است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، روزنامه انگلیسی میرر در گزارشی اختصاصی می‌گوید مائوریسیو پوچتینو این روزها در شهر منچستر پرخواهان‌ترین چهره است. چرا که هر دو باشگاه بزرگ این شهر، یونایتد و سیتی، که اخیراً نیمکتهایی متزلزل پیدا کرده اند و نمی توانند از ادامه دادن با مربیان فعلی‌شان مطمئن باشند این مربی آرژانتینی را زیر نظر گرفته اند.

منچستریونایتد در فصل جدید شروع بسیار بدی داشت و از سه بازی خود دو شکست و یک پیروزی شانسی در برایتون بدست آورد. به همین علت است که یونایتد سرمربی آرژانتینی سابق تاتنهام را بهترین گزینه خود برای روزی می‌داند که بخواهد سرمربی اش را تغییر دهد.

اما مدیران اولدترافورد می‌دانند در همان شهر باشگاه بزرگ دیگری به اسم سیتی هست که پوچتینو را نامزد جانشینی پپ گواردیولا می‌داند. سیتی فعلاً قصدی برای قطع همکاری با پپ ندارد ولی اگر تابستان آینده پپ بخواهد اتحاد را ترک کند سیتی مصمم است پوچه را به جای او منصوب کند. با توجه به اینکه گواردیولا هیچ نشانه ای از اینکه قصد دارد قراردادش را تمدید کند نشان نداده بنابراین این گزینه برای سیتی بسیار محتمل به نظر می رسد.

پوچتینوی ۴۸ساله از نوامبر فصل گذشته که از تاتنهام اخراج شد تا کنون بدون تیم بوده. پوچتینو در ماه های تابستانی امسال به صراحت گفت در این مدت باتری‌هایش را شارژ کرده و حالا خواهان بازگشت به لیگ برتر است. هر دو باشگاه شهر منچستر امکان و فضایی که پوچه مدتها انتظارش را می کشید در اختیار او خواهند گذاشت.

بیشتر بخوانید:

باشگاه منچسترسیتی و رد یک شایعه نقل و انتقالاتی

رایان گیگز، نزدیک به نیمکت منچستریونایتد

 

 

تگ ها


موریسیو پوچتینو فوتبال جهان منچستر یونایتد منچستر سیتی لیگ برتر فوتبال