نقل قول‌های این روزهای کالدرون در گفت و گو با بازیکنان پرسپولیس

گابریل کالدرون آرژانتینی با قبول هدایت تیم فوتبال پرسپولیس که سابقه سه قهرمانی متوالی در لیگ برتر را در کارنامه خود دارد، قدم در راه سختی گذاشته و سعی دارد از لحاظ فنی و روانی سرخپوشان را به آمادگی مطلوب برساند...

گابریل کالدرون آرژانتینی با قبول هدایت تیم فوتبال پرسپولیس که سابقه سه قهرمانی متوالی در لیگ برتر را در کارنامه خود دارد، قدم در راه سختی گذاشته و سعی دارد از لحاظ فنی و روانی سرخپوشان را به آمادگی مطلوب برساند

به گزارش خبرنگار مدال، مربی آرژانتینی در شروع کار با پرسپولیسی ها به آنها یک توصیه جالب و در عین حال حرفه ای داشته است؛ شما هم مثل من قهرمانی هایتان را فراموش کنید. این نقل قول سعید کریمی مهاجم جوان تیم پرسپولیس است.
کالدرون توصیه حرفه ای به شاگردانش داشته است. آنها برای تکرار موفقیت ها باید جام های گذشته را فراموش کنند چرا که در غیر اینصورت انگیزه ای برای تکرار موفقیت ها باقی نمی ماند و این یک اصل در فوتبال حرفه ای است. مربی آرژانتینی اما در پست توئیتری خود نوشته است ما آماده ایم. این پیام نشان می دهد او می خواهد دنباله روی راه برانکو باشد. تکرار قهرمانی در لیگ برتر و البته پایان دادن به یک ماموریت سخت در لیگ قهرمانان آسیا؛ قهرمانی در قاره کهن.
در فوتبال ایران معمولا تیمی که قهرمان می شد فصل بعد عملکرد خوبی از خود به جا نمی گذاشت اما به نظر می رسد این نقیصه برطرف شده است چرا که پرسپولیس سه فصل متوالی قهرمان شده است و حالا کالدرون می خواهد این مسیر را دنبال کند. البته پیش تر سپاهان هم سه فصل متوالی قهرمان لیگ برتر شده بود.
نقل قول‌های کالدرون در گفت و گو با بازیکنان پرسپولیس و مسوولان باشگاه به شرح زیر است:
-من فینال جام جهانی بوده ام، شما سه جام لیگ را برده اید. بیایید فراموش کنیم کجا بوده ایم و برای موفقیت دوباره تلاش کنیم!
-بازیکن ملی پوش و غیر ملی پوش ندارد! بازیکن ثابت نداریم، بازیکن آماده در ترکیب قرار میگیرد!
-اولتیماتوم من این است: هر بازیکنی در تمرینات حاضر نشود برخورد میکنم!
-هزینه ها را باید کاهش داد!
-قرارداد را ول کنید، باید سر تمرین بروم!

بیشتر بخوانید:

پیشنهاد بیرانوند به کالدرون برای انتخاب مربی گلرهای پرسپولیس

تگ ها


پرسپولیس گابریل کالدرون بازیکنان پرسپولیس لیگ برتر فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال