نقل و انتقالات/ آشوری به گل‌گهر سیرجان پیوست

سجاد آشوری بازیکن فصل گذشته تیم فوتبال نساجی مازندران پس از توافق با مسئولان باشگاه گل‌گهر سیرجان با عقد قراردادی به جمع شاگردان وینگو بگوویچ پیوست...

بازیکن فصل گذشته نساجی به گل‌گهر سیرجان پیوست.

به گزارش مدال، تمرینات گل‌گهر سیرجان در حالی در تهران پیگیری می‌شود که یک بازیکن جدید به جمع شاگردان وینگو اضافه شده است.
سجادآشوری بازیکن فصل گذشته نساجی که به تازگی قراردادش را با گل‌گهر نهایی کرده است، از روز گذشته به اردوی این ‌تیم ملحق شده تا در فصل جدید لیگ‌برتر برای تیم سیرجانی توپ ‌بزند.
ضمن‌ اینکه با نظر بگوویچ قرار است طی روزهای آینده یک مدافع ارمنی و یک مهاجم برزیلی در تمرینات گل‌گهر حاضر شوند تا سرمربی تیم کیفیت آن‌ها را زیرنظر بگیرد و در صورت تایید، با جذب آن‌ها نماینده سیرجان در لیگ برتر تقویت شود.
تیم گل‌گهر سیرجان طبق برنامه قرار بود فردا راهی اصفهان شود تا روز هشتم‌ مرداد مقابل ذوب‌آهن یک بازی تدارکاتی را برگزار کند اما با لغو این بازی، گل‌گهر در روزهای هفتم و نهم مرداد به ترتیب با نساجی مازندران و صنعت نفت آبادان دیدار می‌کند و سپس اعضای این تیم روز دهم راهی اصفهان می‌شوند تا جمعه یازده مرداد به مصاف سپاهان بروند.

بیشتر بخوانید:

تاج: نمی‌دانم لیگ‌برتر چه زمانی شروع می‌شود

تگ ها


گل گهر سیرجان نساجی مازندران سجادــآشوری اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات نقل و انتقالات گل گهر لیگ برتر فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال