Banner

نقل و انتقالات اروپا/ اسمالینگ به رم پیوست

کریس اسمالینگ مدافع تیم فوتبال منچستریونایتد پس از توافق با مسئولان باشگاه رم با عقد قراردادی یک ساله به صورت قرضی راهی این تیم شد...

به گزارش مدال و به نقل از تریبال ایتالیا، منچستریونایتد بعد از جذب هری مگوایر به کریس اسمالینگ که سابقه بستن بازوبند کاپیتانی این تیم را نیز داشته است، اجازه جدایی داد تا این مدافع ۲۹ ساله ملی پوش راهی تیم رم ایتالیا شود و به صورت قرضی و یک ساله برای تیم پایتخت نشین فوتبال ایتالیا بازی کند. 
این مدافع تا سال ۲۰۲۲ با یونایتد قرارداد داشت ولی با توجه به اینکه نمی‌تواند برای شیاطین سرخ به میدان برود تصمیم به جدایی و حضور در تیم رم ایتالیا را گرفت. 
نقل و انتقالات فوتبال اروپا تا دوشنبه شب ادامه پیدا خواهد کرد و در نهایت ترکیب نهایی تیم‌ها برای فصل جدید مشخص می‌شود. 
اوله گنار سولسشایر سرمربی منچستریونایتد همچنین تایید کرد متئو دارمیان مدافع ایتالیایی نیز منچستریونایتد را ترک خواهد کرد و در ساعت‌های باقی مانده نقل و انتقالات تابستانی راهی یک تیم ایتالیایی می‌شود ولی مارکوس روخوی آرژانتینی در یونایتد باقی خواهد ماند.

بیشتر ببینید:

واکنش جالب کریس رونالدو به دریافت جایزه مسی/ ویدیو

 

 

تگ ها


منچستریونایتد آاس رم اسمالینگ اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات نقل و انتقالات اروپا نقل_و_انتقالات منچستریونایتد لیگ برتر انگلیس سری آ ایتالیا کریس اسمالینگ منچستر یونایتد رم لیگ برتر سری آ فوتبال