نقل و انتقالات اروپا؛ تامین بودجه خرید لوکاکو از فروش ایکاردی

توافقات اولیه برای انتقال مهاجم شیاطین سرخ به اینترمیلان صورت گرفت...

دو باشگاه منچستریونایتد و اینترمیلان بر سر انتقال روملو لوکاکو که خواهان جدایی از یونایتد بود، به توافق رسیدند.

به گزارش مدال، شبکه تلویزیونی «مدیاسِت» ایتالیا خبر داد دو باشگاه منچستریونایتد و اینتر برای انتقال روملو لوکاکو به جمع سیاه و لاجوردی‌پوشان شهر میلان به توافق رسیده‌اند. طبق این گزارش باشگاه اینتر با پرداخت رقم درخواستی باشگاه منچستریونایتد برای فروش این مهاجم بلژیکی که 70 میلیون یورو است، موافقت کرده است اما برای تأمین بودجه مدنظر برای خرید مهاجم شیاطین سرخ فرصت خواسته است.

مدیاست مدعی شد باشگاه اینتر پیشنهاد وارد کردن مائورو ایکاردی و میلان اشکرینیار در این معامله را داده که با مخالفت باشگاه منچستریونایتد همراه شده است. بر این اساس مدیران باشگاه اینتر باید به فکر فروش بازیکنانی از ترکیب خود که احتمالاً یکی از آنها ایکاردی آرژانتینی است، باشند تا بودجه خرید لوکاکو مهاجم مورد علاقه آنتونیو کونته تأمین شود.

لوکاکو که تا پایان ماه ژوئن 2022 با منچستریونایتد قرارداد دارد، اخیراً از آنتونیو کونته تمجید ویژه‌ای کرد و او را بهترین مربی جهان خطاب کرد. این مهاجم بلژیکی در فصل اخیر در 45 بازی از رقابت‌های مختلف 15 گل برای شیاطین سرخ به ثمر رساند.

روملو که پس از بازی تیم‌های بلژیک و اسکاتلند گفته بود: من با منچستریونایتد قرارداد دارم، اما با باشگاه و فدریکو پاستورلو، مدیر برنامه‌هایم صحبت خواهم کرد تا در نهایت بهترین تصمیم را بگیریم، سرانجام تصمیم به ترک لیگ برتر و بازی در سری آ ایتالیا گرفت و به زودی در جمع نراتزوری حاضر خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

مالزی میزبان قرعه کشی مرحله انتخابی جام جهانی 2022 قطر

تگ ها


نقل و انتقالات نقل و انتقالات تابستانی آنتونیو کونته شیاطین سرخ روملو لوکاکو مارتین مونتویا مائورو ایکاردی Milan Škriniar اینتر میلان سری آ لیگ برتر فوتبال