نقل و انتقالات اروپا؛ ورودی‌ و خروجی‌های تیم‌های بزرگ چه کسانی هستند؟

با شروع فصل نقل و انتقالات، تیم‌های بزرگ اروپایی به فکر جذب بازیکنان جدید هستند....

فینال لیگ قهرمانان اروپا کمتر از ۲۰ روز دیگر برگزار می‌شود و پس از آن تیم‌های اروپایی به جذب بازیکنان می‌پردازند. یکی از پرهیجان‌ترین فصل‌ها برای فوتبال‌دوستان، فصل نقل و انتقالات است زیرا در این فصل شاهد جا به جایی ستاره‌ها خواهیم بود. با هم وضعیت مهم‌ترین باشگاه‌های اروپایی را بررسی می‌کنیم.
رئال مادرید
رئالی‌ها بعد از فصل بدی که پشت سر گذاشتند نیاز شدیدی به تقویت ترکیب خود دارند. اولین ورودی این تیم ادر میلیتائو خواهد بود و احتمالا هازارد هم برای فصل بعد لباس رئال را بر تن خواهد کرد.
دیگر گزینه‌های مورد نظر مادریدی‌ها لوکا یوویچ، کریستین اریکسن، پوگبا و دنی‌فن‌د‌بیک است.
اتلتیکو مادرید
با خروج گودین، خوان فران، فیلیپه لوئیز و لوکاس هرناندز این تیم در خط دفاعی خود دچار کمبود بازیکن است. آن‌ها گریزمان را هم در خط حمله از دست خواهند داد. اتلتیکویی‌ها  تا امروز با تلس، هکتور هررا و فیلیپه مونتیه‌رو از پورتو به توافق رسیده‌اند و در حال بررسی شرایط جذب کاوانی، دیبالا و ایکاردی هستند.
منچستریونایتد
اگرچه شیاطین سرخ فصل بعد در لیگ قهرمانان اروپا حضور نخواهند داشت اما هنوز قدرت زیادی برای جذب بازیکنان دارند. منچستری‌ها فصل آینده هررا، والنسیا، سانچز، ماتا و مارکوس روخو را در الدترافورد نخواهند داشت. مهم‌ترین هدف نقل و انتقالاتی آن‌ها گرت بیل است.
بارسلونا
کاتالان‌ها تا این لحظه فرانکی دی‌یانگ را جذب کرده‌اند و در آستانه جذب دلیخت و گریزمان هستند. با جذب این سه بازیکن آن‌هادیگر خریدی نخواهند داشت اما لیست بازیکنان خروجی این تیم بسیار بلند بالا و طولانی است! کوتینیو، اوم‌تیتی، ایوان راکیتیچ، یسپر سیلیسن، مالکوم، نلسون سمدو، کوکورلا، آندره گومز و دنیس سوارز جداشدگان قطعی بارسا خواهد بود.
بایرن
اگرچه آن‌ها در آستانه هفتمین قهرمانی متوالی خود هستند اما قصد دارند در فصل نقل و انتقالات بسیار پرکار ظاهر شوند. آن‌ها قصد جذب تیمو ورنر، گریزمان، هاورتز و کالوم هادسون اودوی هستند و تا امروز خرید پاوارد و لوکاس هرناندز را قطعی کرده‌اند. ریبری، روبن و رافینیا هم جداشدگان قطعی این تیم هستند.
پاریسن‌ژرمن
توخل اعلام کرده برای فصل بعد به ۳ یا ۴ بازیکن جدید نیاز داردو فن‌د‌بیک، گویه، تانگوی و اندومبله گزینه‌های اصلی اوست. دخه‌آ و خامس رودریگز هم دیگر اهداف پاریسی‌ها هستند. خروجی‌های قطعی PSG هم آدرین ربیو و بوفون هستند. 
یوونتوس
آرون رمزی تنها خرید آن‌هاست و با توجه به اینکه یوونتوسی‌ها یکی از کامل‌ترین تیم‌های اروپا را در اختیار دارند، فصل نقل و انتقالات خلوتی را پشت سر خواهند گذاشت. ممکن است دیبالا و پیانیچ از جمع یووه‌ای‌ها جدا شوند.
منچسترسیتی
پپ اعلام کرده به دنبال ۲ مدافع و ۱ مهاجم است. هری مگوایر، رودری و حسام عوار جزو گزینه‌های سیتیزن هاست. ژائو فلیکس هم جزو گزینه‌های مورد نظر گواردیولاست. مانگالا، اوتامندی و گندوغان هم خروجی‌های سیتی هستند.

 

تگ ها


نقل و انتقالات منچستر یونایتد منچستر سیتی پاری سن ژرمن یوونتوس اتلتیکو مادرید رئال مادرید بارسلونا بایرن مونیخ سری آ لالیگا Bundesliga لیگ برتر لوشامپیونه فرانسه فوتبال