نقل و انتقالات/ استارت دوباره لاتزیو برای جذب سردار آزمون

تیم فوتبال لاتزیو ایتالیا به دنبال جذب سردار آزمون است...

پس از درخشش ملی‌پوش کشورمان در لیگ روسیه، تیم فوتبال لاتزیو دوباره خواستار به خدمت گرفتن وی شد.
به گزارش مدال، سردار آزمون در این فصل عملکرد خوبی در تیم زنیت سن پترزبورگ داشت و در ۳۳ بازی برای روبین کازان و زنیتتوانست ۱۷ گل به ثمر برساند و ۷ پاس گل نیز ثبت کند.
همین عملکرد خوب سبب شد که باشگاه لاتزیو خواستار به خدمت گرفتن این بازیکن ایرانی باشد. این باشگاه ایتالیایی قبلاً نیز خواستار جذب آزمون شده بود و اکنون برای بار دوم تمایل خود را به جذب بازیکن ایرانی نشان داده است.
سردار آزمون در این فصل توانست قهرمانی در زنیت را در لیگ فوتبال روسیه به دست بیاورد. این اولین عنوانقهرمانی آزمون در فوتبال روسیه بود که به دست آمد و بازیکن ایرانی نیز در رده دوم برترین گلزنان لیگ قرار گرفت.

آزمون توانست در نیم فصل حضورش در زنیت، گل‌های مهمی را برای این تیم به ثمر برساند و در نهایت ضمن کسب قهرمانی با زنیت در لیگ روسیه، توانست دومین گلزن برتر لیگ روسیه نیز بشود. وب سایت معتبر ترانسفر مارکت که منبع مهمی در زمینه داده‌های آماری بازیکنان فوتبال به شمار می‌رود، قیمت بازیکنان شاغل در لیگ روسیه را به روزرسانی کرده که طی آن ارزش سردار آزمون، مهاجم 24 ساله زنیت و تیم ملی ایران از 11 میلیون یورو به 17 میلیون یورو رسید. سردار آزمون با این جهش توانست علیرضا جهانبخش با ارزشی 15 میلیون یورویی را پشت سر بگذارد و به گران‌ترین بازیکن ایرانی تبدیل شود.

بیشتر بخوانید:

تقدیر مدیر تیم‌ملی امید از شاهرودی و بختیاری‌زاده

تگ ها


لیگ برتر روسیه زنیت سن پترزبورگ نقل و انتقالات سردار آزمون سری آ سردار آزمون لاتزیو سری آ فوتبال