نقل و انتقالات استقلال/از شایعه تا واقعیت؛ پیشنهادات خارجی برای آبی‌ها

چند بازیکن استقلال با پیشنهاداتی از تیم‌های خارجی مواجه شده‌اند....

برخی بازیکنان استقلال با پیشنهادات خارجی مواجه شده‌اند.
به گزارش خبرنگار مدال، روزبه چشمی بازیکن فصل گذشته استقلال از الاهلی قطر (همان تیمی که امید ابراهیمی را در اختیار دارد) پیشنهاد جدی دربافت کرده و به نظر می‌رسد در این تیم قطری جانشین محمدرضا خانزاده خواهد بود. فرشید اسماعیلی دیگر بازیکن استقلال است که گفته می‌شود با پیشنهادی از لیگ ستارگان قطر مواجه شده و در صورتی که با این باشگاه به توافق برسد با پرداخت مبلغی موفق به جدایی از استقلال خواهد شد.
علی کریمی هافبک اصفهانی و 25 ساله باشگاه استقلال با یک پیشنهاد اروپایی رو به رو شده و به همین دلیل تا کنون به پیشنهاد تمدید قرارداد مدیران استقلال پاسخ مثبت نداده است. وی تابستان گذشته با قراردادی یک ساله به عضویت استقلال درآمده بود و به جز استقلال، یک خواهان جدی دیگر در لیگ برتر نیز دارد.
همچنین برخی اخبار حاکی از این است که وریا غفوری مدافع راست استقلال در فصل گذشته نیز از تیمی خارجی پیشنهادی جدی دریافت کرده و این در حالی است که تراکتورسازی نیز همراه با مهدی رحمتی و علی کریمی خواهان جذب این بازیکن نیز شده است.
این در حالی است که به جز چشمی هیچ یک از بازیکنان استقلال پیشنهاد خارجی رسمی ندارند و پیشنهادات مطرح شده صحبت‌‎‌های صرفا شفاهی مدیربرنامه‌های این بازیکنان است هر چند که این احتمال وجود دارد که برخی پیشنهادات آنها جدی شود، هر چند بعید است این پیشنهادات خارجی با مبالغ هنگفت به این بازیکنان ارائه شود.

تگ ها


نقل و انتقالات نقل و انتقالات استقلال نقل انتقالات نقل و انتقالات تابستانی روزبه چشمی وریا غفوری علی کریمی فرشید اسماعیلی مهدی رحمتی سید مهدی رحمتی لیگ برتر فوتبال ایران استقلال ووریا غفوری علی کریمی استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال