نقل و انتقالات استقلال/فرهاد برای استقلال تیم می بندد؟

پرسپولیس نقل و انتقالاتش را در فاصله دو هفته تا پایان فصل آغاز کرده است، استقلال اما درگیر ماندن و نماندن فرهاد مجیدی است....

به گزارش خبرنگار مدال، در میان بحران هایی که طی هفته های گذشته استقلال را درگیر کرده بودو رسیدن به انتخاب فرهاد مجیدی و پایان کار استقلال در آسیا در بازی مقابل الدحیل، از باشگاه پرسپولیس خبر می رسد که دیگر تیم پایتخت نقل و انتقالاتش را برای لیگ نوزدهم آغاز کرده و شنیده می شود که برانکو لیست مورد نظرش را به عرب تحویل داده است.
حرف این است که آیا فرهاد هم لیست می دهد و نقل و انتقالات در استقلال این بار برخلاف چند سال اخیر به موقع استارت می خورد یا این که این باشگاه زمان را برای انتخاب مربی از دست می دهد و از لیست نقل و انتقالاتی خبری نیست؟
 باید دید حالا که فرهاد مجیدی دست به خانه تکانی هایی در استقلال زده و نشان داده است که توانایی بازگرداندن نظم و انضباط به استقلال را دارد، می تواند مدیران باشگاه را متقاعد به ماندن کند و در پی آن تمرکزش را بر تیم بستن بگذارد؟
البته شنیده می شود شخص امیرحسین فتحی با این موضوع موافق است و حتی قول هایی هم به مجیدی داده است، اما باید دید که آیا مدیرعامل استقلال بر سر قول خود می ماند و استقلالِ فرهاد می تواند امسال به موقع و با طیب خاطر وارد بازار نقل و انتقالات شود یا همچون چند سال اخیر باز هم استقلال زمان را از دست خواهد داد؟!

تگ ها


نقل و انتقالات باشگاه استقلال فرهاد مجیدی پرسپولیس ایرج عرب امیر حسین فتحی استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال