نقل و انتقالات استقلال/ ماندن وریا و کریمی در هاله‌ای از ابهام

مشکلات داخلی در میان بازیکنان استقلال به نقطه ضعف بزرگی در این تیم تبدیل شده است....

به گزارش خبرنگار مدال، چند فصلی هست که برخی منابع از اختلافات ریز و درشت و باند و باندبازی ها در میان بازیکنان استقلال خبر می دهند البته این مساله ای بود که تا پایان فصل جاری علنی نشده بود. اما با پایان یافتن لیگ هجدهم مسائل بسیاری در استقلال مشخص شد. از صحبت های پژمان منتظری و پست های اینستاگرامی خسرو حیدری و مهدی رحمتی که بگذریم، گفته می شود که مسکوت ماندن ادامه مذاکرات باشگاه استقلال با وریا غفوری و علی کریمی و عدم پاسخگویی این بازیکنان برای ماندن یا رفتن شان در فصل آینده به دلیل بلاتکلیفی منتظری است! این منابع خبری می گویند کریمی و وریا در صورت جدایی پژمان از استقلال از این تیم جدا خواهند شد!
این مساله ای است که در خصوص مهدی رحمتی و سید حسین حسینی هم شنیده می شود. چرا که برخی منابع نزدیک به باشگاه اعلام کرده اند که درصورتیکه استقلال تصمیم بگیرد قرارداد رحمتی را تمدید کند، حسینی قطعا از جمع استقلالی ها جدا خواهد شد.
حال باید دید آخر و عاقبت این رفیق بازی ها به کجا می انجامد، بالاخره رحمتی و دوستانش در استقلال می مانند یا منتظری، حسینی، وریا و علی کریمی؟!

بیشتر بخوانید:

نقل و انتقالات استقلال/ مشکل 550 هزار دلاری پاتوسی، وضعیت مبهم مطهری

 

 

تگ ها


نقل انتقالات نقل انتقالات استقلال وریا غفوری علی کریمی پژمان منتظری خسرو حیدری نقل و انتقالات استقلال نقل و انتقالات استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال