نقل و انتقالات استقلال/ مشکل 550 هزار دلاری پاتوسی، وضعیت مبهم مطهری

فعالیت‌های نقل و انتقالاتی استقلال در حال پیگیری است....

باشگاه استقلال این روزها پیگیری امور نقل و انتقالاتی خود است.
به گزارش خبرنگار مدال، باشگاه استقلال که این روزها به دنبال قطعی کردن حضور آندره‌آ استراماچونی در راس کادر فنی خود است فعالیت‌های نقل و انتقالاتی خود را آغاز کرده و آن طور که معاون این باشگاه مدعی شده حضور چند بازیکن جدید در این تیم قطعی شده است. در ادامه وضعیت برخی از گزینه‌های این تیم را بررسی خواهیم کرد.

زکی‌پور در مسیر سپاهان؟
گفته می‌شود ميلاد زكی‌پور مذاكراتی با باشگاه سپاهان داشته و در صورت جلب رضايت باشگاه استقلال، قرارداد خود را با طلايی‌پوشان امضا خواهد كرد.

مشکل 550 هزار دلاری پاتوسی
پاتوسی برای حضور در بن یاس، به شفر پاسخ منفی داده و گفته؛ حقوق معوقه ٣ ماه خود را به زودی دريافت میکند و دوست دارد در استقلال بماند. خطیر میزان درخواستی پاتوسی و باشگاهش را پانصد و پنجاه هزار دلار اعلام کرده است.

چرخش بلبلی از فولاد به استقلال
گفته می‌شود محمد بلبلی، وینگر 21 ساله سپیدرود با استقلال مذاکرات مثبتی را داشته و اگر اتفاق خاصی نیفتد در لیگ نوزدهم آبی پوش خواهد بود. پیش از این باشگاه فولاد خوزستان خبر از جذب این بازیکن داده بود که گویا سپیدورد با این انتقال مخالفت کرده است.

وضعیت مبهم مطهری
تیم استقلال یکی از تیم‌های خواهان ارسلان مطهری است که البته هنوز طرفین مذاکرات جدی با یکدیگر انجام نداده‌اند، چرا که دوطرف در انتظار انتخاب سرمربی آبی‌پوشان هستند.با این حال مطهری قرار است روز سه‌شنبه جلسه مهمی با مدیران باشگاه ذوب‌آهن داشته باشد.  ذوبی‌ها به دنبال آن هستند که با بهترین پیشنهاد قرارداد مطهری را تمدید کنند.

اخبار مرتبط:
آخرین خبرها از استراماچونی/ سرمربی ایتالیایی در راه تهران
افشاگری آبی‌ها/ خطیر: سند دلالی شفر را منتشر می‌کنم
احتمال جدایی پاتوسی از استقلال قوت گرفت

تگ ها


استقلال نقل انتقالات نقل انتقالات استقلال نقل و انتقالات نقل و انتقالات استقلال نقل و انتقالات تابستانی آیاندا پاتوسی تمدید قرارداد پاتوسی جدایی پاتوسی میلاد زکی پور محمد بلبلی ارسلان مطهری استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال