نقل و انتقالات استقلال/ 8 بازیکن جدید به جای 16 خروجی!

استقلال در حالی در بازار نقل و انتقالات تابستانی در حال فعالیت است که مدیران این تیم تا به امروز به جای 16 بازیکن جدا شده 8 بازیکن جدید جذب کرده‌اند....

استقلال نیاز به جذب بازیکنان جدید دارد.
به گزارش خبرنگار مدال، استقلال تابستان شلوغ و پر رفت و آمدی را پشت سر می‌گذارد. پس از جدایی شفر و مجیدی از کادر فنی این تیم و حضور آندره‌آ استراماچونی در راس کادر فنی، استقلال در کادر بازیکنان خود نیز تغییرات زیادی را تجربه کرده است.
جدایی 16 بازیکن از جمع آبی‌ها تا بدین لحظه قطعی شده است. مهدی رحمتی، خسرو حیدری و پژمان منتظری سه کاپیتان فصل گذشته این تیم در میان این بازیکنان حضور دارند و آیاندا پاتوسی، ایسما گونسالوس، گادوین منشا و طارق همام نیز از جمع آبی‌ها جدا شده‌اند تا هر 4 بازیکن فصل گذشته این تیم جایی در لیست استقلال برای فصل جدید نداشته باشند.
روزبه چشمی نیز پس از پایان فصل از استقلال جدا شد و با توجه به اختلافات موجود بعید است شانسی برای حضور در استقلال داشته باشد. این در حالی است که امید نورافکن با پایان قرارداد قرضی خود به شارلوا بازگشت و تلاش استقلال برای جذب مجدد این بازیکن راه به جایی نیافت. الهیار صیادمنش ستاره جوان فصل گذشته استقلال نیز به فنرباغچه فروخته شد و بازیکنانی چون فرشاد محمدی‌مهر، میثم تیموری، آرمین سهرابیان، روح‌الله باقری، محسن کریمی و رضا کریمی نیز پس از حضور آغاز تمرینات این تیم در لیست مازاد قرار گرفتند.
تا بدینجا جدایی 16 بازیکن از استقلال قطعی شده و احتمال افزایش این رقم هنوز وجود دارد. برای پر کردن جای نفرات جدا شده استقلال تا به امروز 7 بازیکن جدید جذب کرده و یک بازیکن فصل گذشته این تیم که با انتقال قرضی در تیمی دیگر به میدان می‌رفت به جمع بازیکنان استقلال بازگشته است. در چنین شرایطی استقلال همچنان نیاز به جذب بازیکن جدید دارد و باید دید در نهایت فعالیت این تیم در نقل و انتقاات چه زمانی به پایان خواهد رسید.

 

اخبار مرتبط:
آخرین وضعیت قرارداد روح الله باقری با استقلال
باقری های استقلال در انتظارجلسه دوم/دریافت رضایتنامه یاحضور در تمرین؟!
سیاوش یزدانی: دوست دارم از استقلال به اروپا برسم

تگ ها


استقلال نقل انتقالات استقلال نقل و انتقالات نقل انتقالات تابستانی نقل و انتقالات استقلال نقل و انتقالات تابستانی اخبار نقل و انتقالات استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال