نقل و انتقالات بارسلونا؛ آمدن دی لیخت قطعی شد؟

ستاره جوان آژاکس فاصله‌ای تا پیوستن به بارسلونا ندارد...

کاپیتان 19 ساله آژاکس تصمیم گرفته تا به بارسلونا بپیوندد.

به گزارش مدال، به نقل از موندودپورتیوو، ماتایس دی لیخت در 19 سالگی تبدیل به یکی از بمب های نقل و انتقالاتی اروپا شده است. ستاره ای که چندی پیش، جایزه بهترین بازیکن جوان سال اروپا را از آن خود کرد و باشگاه های بزرگی را خواهان خود می‌بیند.

او فصل درخشانی را در آژاکس تجربه کرده و شانس کسب سه گانه را هم دارد. کاپیتان 19 ساله، فردا و در صورت برتری آژاکس بر تاتنهام، اولین فینال لیگ قهرمانان خود را تجربه خواهد کرد. از بارسلونا، منچستریونایتد و یوونتوس، به عنوان جدی‌ترین تیم‌های خواهان دی لیخت نام برده می‌شود.

امروز نشریه میرر ادعا کرد که دی لیخت پیشنهاد هنگفت یونایتد را رد کرده است. شیاطین سرخ پیشنهادی 72 میلیون یورویی به آژاکس ارائه داده بودند و دستمزد سالانه پیشنهادی به دی لیخت نیز 15.5 میلیون یورو بود اما مینو رایولا، ایجنت دی لیخت، به درخواست خود بازیکن، این پیشنهاد را رد کرد. رایولا به میرر گفته است که بعید به نظر می‌رسد پیشنهادی بهتر از یونایتد برای دی لیخت برسد.

همچنین کالچو مرکاتو خبر داد که دی لیخت، پیشنهاد یوونتوس را نیز نپذیرفته است. گویا پس از بازی برگشت یووه و آژاکس در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان و در ملاقاتی بین مارک اوورمارس(مدیر ورزشی آژاکس) و فابیو پاراتیچی(مدیر اجرایی یووه)، بحث انتقال دی لیخت مطرح شده؛ اما اوورمارس اطلاع داد که دی لیخت تصمیم گرفته به بارسلونا برود.

به این ترتیب اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، پس از اتمام فصل باید منتظر پیوستن یکی از آینده دار ترین بازیکنان دنیا به بارسلونا باشیم.

تگ ها


نقل و انتقالات نقل و انتقالات بارسلونا متیس دلیخت آژاکس بارسلونا اردیویسه هلند لالیگا فوتبال