نقل و انتقالات تراکتورسازی/ ابهام در سرنوشت اشکان دژاگه

سرنوشت اشکان دژاگه در فصل آینده در هاله‌ای از ابهام قرار دارد...

جدایی اشکان دژاگه هافبک ملی‌پوش تراکتورسازی از این تیم بسیار دشوار به نظر می‌رسد.
به گزارش مدال، یکی از مهم‌ترین قرارداد‌های سال گذشته فوتبال ایران را دژاگه با تراکتورسازی امضا کرد و در اولین فصل حضور یکی از بهترین‌های لیگ بود تا سال درخشانی را سپری کند و مهره‌ای اثر گذار باشد.
اشکان دژاگه سال گذشته قراردادی سه ساله با تراکتورسازی امضا کرد، اما در این قرارداد بند جدایی با پرداخت ۴۰۰ هزار دلار از سوی یک تیم خارجی وجود دارد تا به این ترتیب این بازیکن مسیر سختی برای جدایی داشته باشد.
قرارداد سفت و سخت تراکتور با این بازیکن باعث شده تا جدایی او کار بسیار دشواری باشد و این بازیکن برای جدایی باید در انتظار تیمی متمول باشد تا شرایط را تغییر دهد؛ اتفاقی که احتمال وقوع آن بسیار اندک است.
این بازیکن اکنون در اردوی تیم ملی حضور دارد و منتظر مشخص شدن سرمربی جدید تراکتور است تا آینده او بیش از پیش مشخص شود.
اشکان که بر خلاف پیش بینی‌ها در اولین سال حضور در ایران توانست فصل خوبی را در تراکتورسازی سپری کند، حالا زیر نظر ویلموتس فصل جدیدی را در فوتبال خود سپری می‌کند. تسلط هر دو نفر به زبان آلمانی می‌تواند کمک کند تا او مانند زمان کی روش چهره‌ای موثر و تعیین کننده در رختکن تیم ویلموتس باشد.
او در رختکن تراکتور به همراه شجاعی این نقش را به خوبی ایفا کرد و به همین دلیل است که در پروژه بزرگ تراکتور برای سال آینده حضور او اهمیت زیادی دارد و مطمئنا همین موضوع می‌تواند دلیل مهمی برای ادامه حضور او در لیگ برتر با پیراهن قرمز‌ها باشد.

بیشتر بخوانید:

استعفای وکلای سرمربی پرسپولیس

تگ ها


تراکتورسازی نقل و انتقالات تراکتورسازی اشکان دژاگه باشگاه تراکتورسازی لیگ برتر فوتبال ایران نقل و انتقالات اشکان دژاگه Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال