نقل و انتقالات تراکتورسازی/ در انتظار یک تابستان پر رفت و آمد

تراکتورسازی فصل نقل و انتقالات پر رفت و آمدی را در پیش خواهد داشت....

تراکتورسازی به احتمال فراوان در تابستان پیش رو ناچار به جذب پرتعداد بازیکنان خواهد بود.
به گزارش خبرنگار مدال، تراکتورسازی در شرایطی وارد کارزار نقل و انتقالاتی خواهد شد که احتمالا باز هم شاهد یک تابستان پر رفت و آمد در تبریز خواهیم بود. تا با امروز جدایی محسن فروزان، مهدی مهدی‌پور، دانیال اسماعیلی‌فر و احسان پهلوان از تراکتورسازی قطعی شده و مسعود شجاعی نیز به احتمال فراوان جایی در تراکتورسازی در فصل 99-98 نخواهد داشت مگر اینکه طی روزهای آتی شاهد رخ دادن اتفاقات غیرمنتظره‌ای در تبریز باشیم. این در حالی است که به جز نفرات نامبرده، احسان حاج‌صفی و اشکان دژاگه نیز دیگر بازیکنان تراکتورسازی هستند که گفته می‌شود به دنبال جدایی از تراکتورسازی هستند.
حتی در صورت تداوم حضور حاج‌صفی و دژاگه در تراکتورسازی، باز هم این تیم تبریزی تابستانی پر رفت و آمد را در پیش خواهد داشت. تراکتورسازی فصل گذشته نیز به دلیل محدودیت‌ در جذب بازیکن جدید فصل را با تعداد بازیکن کمی آغاز کرد و حال نیز محدودیت جذب 6 بازیکن لیگ برتری احتمالا باعث خواهد شد تا تراکتورسازان به دنبال جذب بازیکنانی باشند که انتقال‌شان به تراکتورسازی نیاز به سهمیه لیگ برتری نداشته باشد.
یک دروازه‌بان، یک مدافع میانی، یک مدافع راست، یک هافبک تدافعی، یک هافبک تهاجمی (در صورت جدایی شجاعی)، یک وینگر و یک مهاجم حداقل نیازهای تراکتورسازی در تابستان است و این در حالی است که 6 سهمیه لیگ برتری برای جذب تمامی این بازیکنان کافی نخواهد بود و به نظر می‌رسد پس از مشخص شدن وضعیت سرمربی جدید تراکتورسازی، شاهد تلاش این باشگاه برای جذب بازیکنان ایرانی از لیگ‌های خارجی و یا بازیکنانی از لیگ یک باشیم. 
سهمیه بازیکنان خارجی تراکتورسازی نیز با حضور کنستانت، سوگیتا و استوکس تنها یک جای خالی دارد و جدایی احتمالی هر یک از این بازیکنان به احتمال فراوان منجر به جذب بازیکن خارجی جدید توسط این تیم خواهد شد.

تگ ها


تراکتورسازی تراکتور نقل و انتقالات تراکتورسازی نقل و انتقالات نقل انتقالات Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال