Banner

نقل و انتقالات تراکتور/ مذاکرات جدی تراکتور با چشمی

باشگاه تراکتور به منظور تقویت خط میانی خود مذاکرات جدی با روزبه چشمی بازیکن ملی‌پوش فصل گذشته استقلال داشته است....

تراکتور و روزبه چشمی مذاکرات جدی داشته‌اند.

به گزارش مدال، تراکتور این روزها دست به عصا شده و فله‌ای خرید نمی‌کند و به دنبال مهره‌های سرشناس است و در مسیر کهکشان‌سازی سری به بازار ستاره‌های بلاتکلیف استقلال نیز زده و روزبه چشمی را هوایی کرده است.

روزبه چشمی گزینه‌ای است که می‌تواند تراکتور را از خرید دو بازیکن بی نیاز کند و هم مهره‌ای برای خط دفاعی است و هم هافبک دفاعی مطمئن و در همین راستا مذاکرات جدی‌تر از آن‌که فکرش را بکنیم پیش رفته است و به نظر می‌رسد اگر روزبه در ایران ماندگار شود قطعا راهی تبریز خواهد شد.

از تبریز خبر می‌رسد که روزبه به تراکتوری‌ها اعلام کرده است که در حال مذاکره با گزینه قطری خود است و بعد از تعیین تکلیف با تیم قطری پاسخ تراکتوری‌ها را خواهد داد ولی تراکتوری‌ها نیز گزینه‌های دیگری را زیر سر دارند و برای او ضرب‌الاجلی را مشخص کرده‌اند.

تراکتوری‌ها به دنبال یک هافبک دفاعی مطمئن هستند و با چند بازیکن مطرح در حال مذاکره هستند که در وضعیت فعلی روزبه چشمی از دیگر گزینه‌ها به تراکتور نزدیک‌تر دیده می‌شود.

اخبار مرتبط:
حاج‌صفی؛ متفاوت‌ترین ملی‌پوش تراکتور
ذوب‌آهن بیخیال شکاری و تراکتور نیست!

تگ ها


نقل و انتقالات نقل و انتقالات تراکتور تراکتور روزبه چشمی اخبار تراکتور اخبار نقل و انتقالات استقلال تراکتور لیگ برتر خلیج فارس فوتبال