چراغ سبز دنیزلی برای جذب روزبه چشمی

پس از کنار گذاشته شدن مسیح زاهدی از تیم فوتبال تراکتور، اخباری مبنی بر نظر مثبت دنیزلی برای به خدمت گرفتن روزبه چشمی مدافع اسبق تیم فوتبال استقلال شنیده می‌شود...

به گزارش مدال، تیم فوتبال تراکتور که با نظر مصطفی دنیزلی، مسیح زاهدی را از فهرست خود خارج کرده، به دنبال جایگزین این مدافع است.
دنیزلی نظر ویژه‌ای روی روزبه چشمی دارد و از ابتدای حضورش در تبریز هم به دنبال جذب و استفاده از این بازیکن در پست هافبک دفاعی بود. در آن مقطع، روزبه چشمی جواب قطعی به تراکتوری‌ها نداد و آن‌ها هم سراغ رضا اسدی رفتند.
چشمی در آن مقطع به مسئولان باشگاه تراکتور اعلام کرده بود که «اگر راهی قطر نشود، به تبریز خواهد آمد» به همین خاطر، مذاکرات دو طرف نتوانسته بود به نتیجه مشخص دیگری برسد.
حالا با کنار گذاشته شدن جدایی زاهدی از تراکتور، پرونده حضور روزبه چشمی در این تیم بار دیگر باز شده است. چشمی قابلیت بازی در دفاع میانی را هم دارد و به همین خاطر، دنیزلی از مالک باشگاه تراکتور خواسته این بازیکن را جایگزین مسیح زاهدی کند.
دیگر بازیکنی که برای پیوستن به تراکتور مدنظر این باشگاه قرار گرفته، خالد شفیعی است. شفیعی فصل گذشته در سپاهان توپ میزد و حالا به ماشین‌سازی پیوسته است. در صورتی که انتقال روزبه چشمی به تراکتور به هر دایل منتفی شود، مدیران این باشگاه به سراغ جذب خالد شفیعی خواهند رفت.

بیشتر بخوانید:

نقل و انتقالات/ جدایی مدافع باشگاه تراکتور با نظر دنیزلی

تگ ها


استقلال تراکتور روزبه چشمی اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات نقل و انتقالات تراکتور نقل و انتقالات استقلال لیگ برتر فوتبال ایران مصطفی دنیزلی استقلال تراکتور لیگ برتر خلیج فارس فوتبال