نقل و انتقالات/رحمتی_ پدیده؛ تمام شده بدانید/جدایی کاپیتان از استقلال

اگرچه امروز خبر پیوستن مهدی رحمتی منتشر و سپس اعلام شد که هنوز توافق نهایی صورت نگرفته و رحمتی مهلت 5 روزه ای از باشگاه پدیده گرفته است تا پاسخ نهایی را به مشهدی ها ارائه دهد، اما شما این انتقال را تمام شده بدانید....

به گزارش خبرنگار مدال، مهدی رحمتی برای اولین بار در سال 1384 درون دروازه استقلال ایستاد و بعد از 2 فصل بازی در استقلال به تیم مس کرمان رفت. بار دیگر در سال 1390 بود که رحمتی پیراهن استقلال را برتن کرد و در 25 اسفند 1390 در حساس‌ترین بازی سال استقلال، که این تیم برای ششمین بار قهرمان جام حذفی می شد، او با لباسی به زمین رفت که ناصر حجازی برایش به یادگار گذاشته بود. لباسی که روزگاری ناصر حجازی با آن لباس ستاره برتر بازی ایران و کره شمالی شد و از آنجا به عقاب آسیا مشهور شد. لباسی سبز رنگ که حجازی از آن خاطرات زیادی در بازی‌های ملی داشت.پس از آن رحمتی در پی ۳ سال حضور در استقلال به تیم تازه لیگ برترشدهٔ پیکان پیوست و بعد یک فصل ناموفق دوباره به استقلال بازگشت و تا پایان لیگ برتر هجدهم دروازه بان آبی ها بود.

رحمتی دو  قهرمانی در لیگ برتر در سال های 85 و 92 و دو قهرمانی حذفی در سال 91 و 97 را با تیم استقلال در کارنامه ورزشی اش به ثبت رسانده است.

کاپیتان استقلال این روزها با حواشی زیادی در استقلال مواجه است و به نظر می رسد ترجیح داده که لیگ نوزدهم را در تیم دیگری به جز استقلال سپری کند. پدیده شاید بهترین تیم برای مهدی رحمتی باشد. کاپیتان استقلال به واسطه دوستی نزدیکش با یحیی گل محمدی با باشگاه مشهدی وارد مذاکره شد. طبق اخبار دریافتی خبرنگار مدال، توافق نهایی مهدی رحمتی با باشگاه پدیده صورت گرفته است و این دروازه بان قطعا لیگ نوزدهم را در مشهد سپری خواهد کرد.

حسین حسینی، دیگر دروازه بان استقلال نیز که شرط اصلی ماندنش در جمع آبی ها نبود رحمتی بود، حالا قطعا در این تیم می ماند و سال آینده می تواند دروازه بان شماره یک آبی ها باشد.

همچنین علی انصاریان در واکنش به احتمال حضورش در تیم فوتبال پدیده شهر خودرو گفت: باید بگویم که فرهاد حمیداوی مالک باشگاه پدیده شهر خودرو دوست قدیمی و صمیمی من است که در تیم ملی نوجوانان و جوانان با یکدیگر هم‌بازی بودیم و خاطرات خوبی از کار با یکدیگر داریم. او انصافاً دروازه‌بان خیلی خوبی بود و نمی‌دانم چرا فوتبال را ادامه نداد. 
وی تصریح کرد: یحیی گل‌محمدی هم کاپیتان من بوده و از نظر فنی و شخصیتی جایگاه بسیار بالایی دارد. او در هر تیمی مربیگری کرده، عملکرد بسیار خوبی از خودش به جا گذاشته و همه دیده‌اند تیم‌های او چه فوتبال خوبی بازی می‌کند. تیم پدیده شهر خودرو هم در فصل گذشته عملکرد بسیار خوبی داشت و امیدوارم که روند خوب این تیم ادامه‌دار باشد. 

بیشتر بخوانید:

مربیان پدیده ممنوع المصاحبه شدند تا رحمتی فکر کند

تگ ها


باشگاه استقلال نقل و انتقالات استقلال نقل و انتقالات پدیده استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال