نقل و انتقالات رسمی امروز/ قرارداد حسینی با استقلال تمدید شد

مدافع فصل قبل تیم فوتبال فولاد خوزستان در نوزدهمین دوره لیگ برتر به پارس جنوبی جم پیوست....

به گزارش مدال، پیمان شیرزادی مدافع چپ ۲۹ ساله بعد از توافق نهایی با بهرام رضاییان مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی قرارداد دو ساله‌اش را به امضا رساند.
شیرزادی که فصل گذشته در فولاد خوزستان توپ می‌زد، سابقه قهرمانی با استقلال خوزستان را در لیگ برتر دارد.
او بعد از ایمان باصفا، محمود شفیعی، مسعود پورمحمد، محمد ابراهیمی، محمداهل شاخه، مهدی ترکمان، پوریا آریاکیا و جلال عبدی نهمین بازیکن جدید پارس جنوبی در لیگ نوزدهم محسوب می‌شود.

 

 

قرارداد بازیکن پیکان تمدید شد

فراز امامعلی با حضور در دفتر شیعی مدیر عامل باشگاه پیکان و مذاکره با وی قرارداد خود را به مدت یک فصل دیگر تمدید کرد.امامعلی از محصولات آکادمی پیکان است که از مدارس فوتبال و رده نونهالان در تیم‌های پایه این باشگاه فوتبال خود را شروع کرد و در همه رده های سنی برای پیکان بازی کرده است و هفدهمین سالی است در جمع پیکانی ها حضور دارد.

 

 

 

فرجی و علیزاده به پدیده شهرخودرو پیوستند

فرشاد فرجی، مدافع فصل قبل نساجی مازندران با قراردادی دو ساله و علیرضا علیزاده، هافبک فصل گذشته نفت مسجدسلیمان با عقد قراردادی سه ساله به پدیده شهرخودروی خراسان پیوستند.
این دو بازیکن مورد نظر گل‌محمدی، پس از مذاکره با مدیران باشگاه و نظر مساعد فرهاد حمیداوی، مالک باشگاه پدیده قراردادهای خود را امضا و از هفته آینده در تمرینات گروهی تیم شرکت خواهند کرد.
پیش از این سیدمهدی رحمتی، گلر باسابقه فوتبال ایران و استقلال با عقد قراردادی دو ساله به تیم پدیده شهرخودرو پیوسته و قرارداد نفراتی همچون اکبر صادقی، محمدحسین مرادمند، امین قاسمی‌نژاد، یونس شاکری، سعید صادقی، علی نعمتی و حسین مهربان نیز تمدید شده بود.

 

قرارداد سیدحسین حسینی با استقلال تمدید شد

شاهین ثاقبی با حضور در محل باشگاه ماشین‌سازی پس از توافق با مدیران این باشگاه، با عقد قرارداد رسمی به جمع شاگردان رسول‌خطیبی اضافه شد.

تگ ها


نقل انتقالات پارس جنوبی پیمان شیرزادی فولاد خوزستان استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال