نقل و انتقالات/ روزبه چشمی، اسدی و کریمی گزینه‌های تراکتور در خط میانی

باشگاه تراکتور برای تقویت خط میانی خود به دنبال جذب بازیکن است که طبق اخبار رسیده روزبه چشمی و علی کریمی بازیکنان فصل گذشته استقلال و رضا اسدی هافبک فصل پیش سایپا گزینه‌های این باشگاه هستند...

باشگاه تراکتور به دنبال جذب یک هافبک دفاعی است.

به گزارش مدال، مسئولان باشگاه تراکتور که برای جذب هافبک دفاعی کار خود را آغاز کرده‌اند تا یکی دو روز آینده با یکی از گزینه‌های خود قرارداد می‌بندند.
مسئولان باشگاه تراکتور که برای جذب هافبک دفاعی کار خود را آغاز کرده‌اند، مذاکرات‌شان را با علی کریمی، روزبه چشمی و رضا اسدی آغاز کرده‌اند. شنیده می‌شود طی روز‌های آتی انتقال یکی از این ۳ بازیکن به تراکتور قطعی می‌شود. در این میان به نظر می‌رسد شانس چشمی نسبت به دو گزینه دیگر بیشتر است چراکه علی کریمی اعلام کرده می‌خواهد به اروپا برود و رضا اسدی هم با استقلال صحبت داشته است. البته که مدیربرنامه های روزبه چشمی پیش از این اعلام کرده بود که این بازیکن در ایران فقط برای استقلال بازی می کند.
خبر دیگر از تراکتور اینکه مسئولان 4 یا 5 بازیکن خارجی را مدنظر دارند. این بازیکنان همگی از سوی مصطفی دنیزلی به باشگاه معرفی شده‌اند و قرار شده بعد از مذاکره 2 یا 3 بازیکن در نهایت به جمع تراکتوری‌ها ملحق شوند. در بین این بازیکنان، بازیکن پست مهاجم هم حضور دارد.

بیشتر بخوانید:

نقل و انتقالات تراکتور/ پیشنهاد نجومی امیری به باشگاه تراکتور

تگ ها


تراکتور اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات نقل و انتقالات تراکتور نقل انتقالات استقلال روزبه چشمی علی کریمی رضا اسدی لیگ برتر فوتبال ایران تراکتور لیگ برتر خلیج فارس فوتبال