نقل و انتقالات زمستانی اروپا؛ سوارز یار قرضی آرسنال شد

چیزی به پایان نقل و انتقال ژانویه باقی نمانده و تیم‌ها آخرین زور خود را برای جذب بازیکنان مورد نظرشان می‌زنند...

چیزی به پایان نقل و انتقال ژانویه باقی نمانده و تیم‌ها آخرین زور خود را برای جذب بازیکنان مورد نظرشان می‌زنند

به گزارش خبرنگار مدال،نگاهی داریم به آخرین اخبار نقل و انتقالاتی فوتبال اروپا از نگاه رسانه‌های اروپایی:
- موندو دپورتیوو: دنیس سوارز قرارداد خود را تا سال ۲۰۲۱ با بارسلونا تمدید کرد و تا پایان فصل به صورت قرضی در آرسنال بازی خواهد کرد.
- خبرگزاری ESPN : باشگاه لایپزیگ قصد دارد در صورت عدم تمدید قرارداد تیمو ورنر با این باشگاه او را در تابستان به فروش برساند. لیورپول، بایرن مونیخ و دورتموند مشتری های او هستند.
- به گزارش اسپورت: اگر راکیتیچ در تابستان در دسترس باشد،چلسی برای جذبش پیشنهاد خواهد داد، با توجه به قرارداد با دی یانگ و احتمالا آمدن رابیو ترافیک خط میانی بارسا سنگین خواهد شد و احتمال رفتن راکیتیچ وجود دارد.
- رسانه‌های آلمانی گزارش دادند ساندرو واگنر مهاجم بایرن مونیخ در آستانه ترک این باشگاه و پیوستن به تیانجین تدا چین قرار دارد
- امروز اینتر با پارما برای صحبت در مورد برونو آلوز دیدار داشت اما پارما نمی‌خواهد او را از دست بدهد. اینتر با ایجنت دی پائول مهاجم اودینزه نیز امروز جلسه ای مثبت داشت ولی سخت است که اودینزه او را در ژانویه از دست بدهد زیرا برای سقوط نکردن می‌جنگد.
- موندو: لیورپول رابیو را می‌خواهد. بازیکن با بارسلونا به توافق رسیده است ولی هیچ قراردادی امضا نکرده. رابیو به تمام باشگاه‌های علاقه‌مند به او نگاه می‌کند.- مارکو روگ مدافع تیم ملی کرواسی و تیم ناپولی با امضا قراردادی به سویا پیوست.
- کادنا سر: والنسیا با کادیز بر سر انتقال مانو وایخو مهاجم بیست ساله این تیم به توافق رسیده است. این بازیکن تا پایان فصل به بازی در ترکیب کادیز ادامه می‌دهد. مبلغ انتقال او 6 میلیون یورو + متغیرات است.
- اسپورت: برای ۴ گزینه بارسا تنها ۷۲ ساعت باقی مانده است.
۱- بارسلونا می‌خواهد یک پیشنهاد مناسب و بدون رقم عجیب به پاری‌سن ژرمن برای رابیو ارائه کند و پی اس جی بدنبال یک پیشنهاد حداقل است.
۲- بارسلونا می‌خواهد با باشگاه تولوز به توافق برسد و این باشگاه می‌خواهد که تودیبو اکنون تصمیمش را بگیرد.
۳- دنیس سوارز در برنامه‌های والورده حضور ندارد و تنها راه حل، خروج او از باشگاه است.
۴- سه باشگاه علاقه‌مند به جذب مالکوم هستند.