نقل و انتقالات سپاهان/ قرارداد ۲ ساله ولسیانی و مذاکره با پسر برانکو

جرج ولسیانی به تیم فوتبال سپاهان پیوست...

باشگاه سپاهان با امضای قراردادی ۲ ساله با مهاجم نساجی به دنبال مذاکره با فرشاد احمدزاده برای جانشینی سیاوش یزدانی است.

به گزارش مدال، تیم فوتبال سپاهان اصفهان که براساس برنامه امیر قلعه‌نویی خودش را برای حضوری پرقدرت در فصل نوزدهم لیگ برتر آماده می‌کند، با جذب چهار بازیکن جدید و تمدید قرارداد دو بازیکن باتجربه تاکنون نشان داده عزمی جدی برای نتیجه‌گیری در فصل جدید فوتبال ایران و همچنین لیگ قهرمانان آسیا دارد. 
بر این اساس و با توجه به اینکه سیاوش یزدانی هنوز پاسخ قطعی به باشگاه سپاهان نداده، این باشگاه با عقد قرارداد دو ساله با گئورگی ولسیانی مدافع گرجستانی سابق تیم نساجی مازندران به توافق رسید. 
ضمن اینکه باشگاه سپاهان برای جذب فرشاد احمدزاده که به پسر برانکو معروف است تمایل دارد و مشغول مذاکره با این بازیکن است.

نگاهی به کارنامه خرید جدید سپاهان

خرید پنجم سپاهان، بهترین بازیکن نساجی در لیگ هجدهم بود. مدافع ۱۹۳ سانتی‌متری که مهارتش در نبردهای هوایی، قلعه‌نویی را مجاب کرد بعد از ذوب‌آهن حالا در سپاهان هم با او همکاری کند. ولسیانی فصل گذشته به طور متوسط بیش از ۴ نبردهوایی در هر مسابقه برنده می‌شد و متوسط ۸.۴ عملکرد دفاعی ثبت کرده بود. این بازیکن گرجستانی به طور متوسط ۰.۸ توپ از حریف می‌گرفت و پنج گل هم برای نساجی زده بود.
ولسیانی علاوه‌بر گل کردن هر سه پنالتی‌اش، در فاکتورهای میانگین شوت در چارچوب، دقت پاس، نرخ تبدیل شوت به گل، نبردهوایی موفق و عملکرد دفاعی جزو سه بازیکن برتر تیمش بود.

بیشتر بخوانید:

نقل و انتقالات سپاهان/ مسلمان با سپاهان ادامه می‌دهد؟

تگ ها


سپاهان نساجی مازندران نقل و انتقالات نقل و انتقالات سپاهان گئورگ ولسیانی فرشاد احمدزاده لیگ برتر فوتبال ایران سپاهان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال