نقل و انتقالات/ لیست اخراجی‌های بارسلونا؛ از کوتینیو تا سیله‌سن

شایعاتی درباره نقل و انتقالات لالیگا و خروجی‌های بارسلونا شنیده می‌شود...

با پایان رقابت‌های این فصل لیگ‌های اروپایی، حالا تیم‌های مطرح در انتظار باز شدن پنجره نقل و انتقالات هستند تا تغییرات لازم را در ترکیب خود ایجاد کنند.
به گزارش مدال، نشریه اسپورت کاتالونیا به تجزیه و تحلیل بازیکنان اخراجی بارسا و ستاره‌هایی که مدنظر سران باشگاه برای فصل آینده هستند پرداخته است.
در این گزارش آمده است که با وجود ناکامی بلوگرانا در جام حذفی و لیگ قهرمانان اروپا، بارتومئو و کاپیتان تیم لیونل مسی از ابقای سرمربی تیم ارنستو والورده حمایت کرده‌اند و از شواهد و قراین اینگونه می‌توان پیش‌بینی کرد که سرمربی سابق اتلتیک بیلبائو یک فصل دیگر هم در نیوکمپ می‌ماند با این ترتیب انتظار می‌رود که تمرکز باشگاه روی تعیین تکلیف بازیکنان تیم باشد، به خصوص بازیکنانی که در فصل اخیر مأیوس کننده و بلااستفاده بودند. از این رو باشگاه بارسلونا لیستی 9 نفر از بازیکنانی دارد که احتمالا تابستان امسال نیوکمپ را ترک خواهند کرد.
در این لیست به این نفرات اشاره شده است:
یاسپر سیله‌سن سنگربان بارسا، جیسون موریو مدافع میانی کلمبیایی و 27 ساله بارسلونا، توماس فرمائلن مدافع میانی بلژیکی، ساموئل اومتیتی دیگر مدافع میانی بارسلونا، رافینیا هافبک برزیلی بلوگرانا، ایوان راکتیچ، مالکوم، فیلیپه کوتینیو گران‌ترین خرید تاریخ باشگاه و کوین پرینس بواتنگ

تگ ها


ارنستو والورده بلوگرانا بارتومئو اتلتیکو بیلبائو نقل و انتقالات بارسلونا لالیگا کوتینیو توماس ورمالن ساموئل اومتیتی فیلیپه کوتینیو ایوان راکیتیچ لیونل مسی جاسپر سیلسن مالکوم رافینیا کوین پرینس بواتنگ بارسلونا لالیگا فوتبال