نقل و انتقالات/ مدافع استقلال با سایپا به توافق رسید

آرمین سهرابیان بازیکن فصل گذشته استقلال با سایپا به توافق رسیده و به احتمال فراوان فردا قرارداد رسمی خود با این تیم را امضا خواهد کرد....

نقل و انتقالات/ مدافع استقلال با سایپا به توافق رسید

مدافع چپ فصل گذشته استقلال برای عقد قرارداد با باشگاه سایپا به توافق نهایی رسید.
به گزارش مدال، آرمین سهرابیان بعد از دو فصل حضور در استقلال برای فصل جدید از سوی آندره استراماچونی نامش در لیست مازاد استقلال قرار گرفت و مجبور شد قرارداد خود را با آبی‌ها فسخ کند.
اما با وجود اینکه آرمین سهرابیان پیشنهاد رسمی از تیم فوتبال سپاهان دریافت کرده بود در نهایت تصمیم گرفت فوتبال خودش را در تهران و در تیم فوتبال سایپا ادامه بدهد.
با این شرایط اگر اتفاق خاصی نیفتد فردا قرارداد سهرابیان با تیم فوتبال سایپا امضا می‌شود تا این بازیکن بعد از استقلال فوتبال خود را در جمع نارنجی پوشان تهرانی ادامه بدهد.
گفته می‌شود یکی از دلایل انتخاب سایپا این است که ابراهیم صادقی سرمربی این تیم روی آرمین سهرابیان به عنوان دفاع وسط نظر دارد و این اتفاقی است که مورد دلخواه بازیکن فصل گذشته استقلال است.

بیشتر بخوانید:
گزارش تمرین نوبت عصر استقلال/ دبل دیاباته و تمرین اختصاصی باقری

محمد نوازی: من اموال باشگاه را توقیف نکردم
 

تگ ها


آرمین سهرابیان نقل و انتقالات استقلال نقل و انتقالات سایپا نقل و انتقالات استقلال اخبار استقلال اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات تابستانی سایپا استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال