نقل و انتقالات نیم فصل/ خروج شجاعیان و کریمی از فهرست استقلال؟

طبق آئین‌نامه نقل و انتقالات، هر باشگاه در صورت داشتن جای خالی در فهرست خود می‌تواند در نقل و انتقالات نیم فصل حداکثر ۶ بازیکن جذب کند...

به گزارش مدال، نقل و انتقالات زمستانی فوتبال ایران از 26 آذرماه آغاز خواهد شد. بر این اساس طبق آئین‌نامه نقل و انتقالات هر باشگاه در نیم فصل در صورتیکه فهرستش جای خالی داشته باشد می‌تواند حداکثر 6 بازیکن جذب کند. البته باشگاه‌ها می‌توانند به هر تعداد بازیکن که بخواهند از فهرست خود خارج کنند اما حداکثر 6 بازیکن می‌توانند مبادله یا جذب کنند.
از سویی دیگر باشگاه‌هایی که بازیکنان‌شان دچار مصدومیت شدید شده باشند و تا پایان فصل قادر به بازی نباشند می‌توانند با خارج کردن این نفرات از فهرست خود بازیکنان جدیدی جذب کنند. به این ترتیب در صورتیکه استقلال داریوش شجاعیان و محسن کریمی مصدوم را از فهرست خود خارج کند به غیر از 6 بازیکن سهمیه‌ای می‌تواند دو بازیکن سهمیه پزشکی نیز جذب نماید و این باشگاه حق جذب 8 بازیکن را خواهد داشت.
پرسپولیس هم در صورتیکه نام جونیور مهاجم برزیلی خود را از فهرست خارج کند در نیم فصل می‌تواند بازیکن جدیدی جایگزین او کند.

بیشتر بخوانید:

لطفی: استقلال بازی خیلی سختی در پیش دارد

تگ ها


استقلال مصدومیت شجاعیان داریوش شجاعیان محسن کریمی مصدومیت محسن کریمی آندره آ استراماچونی اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات استقلال نقل و انتقالات لیگ برتر فوتبال ایران پرسپولیس جونیور براندائو گابریل کالدرون فوتبال