نقل و انتقالات پرسپولیس/ ابهام در آینده رادو

تداوم حضور بوژیدار رادوشوویچ دروازه‎‌بان کروات پرسپولیس در این تیم در هاله‌ای از ابهام قرار دارد....

دروازه‌بان کروات سرخ‌ها وضعیت نامشخصی برای فصل آتی دارد.
به گزارش خبرنگار مدال، وضعیت بازیکنان خارجی پرسپولیس برای فصل آتی این روزها یکی از حواشی خبرساز پیرامون این باشگاه است. نوسان نرخ ارز سبب شده تا بازیکنانی که زمانی با دلار 4 هزار تومانی دستمزدی کمتر از یک میلیارد تومان برای یک فصل دریافتی داشتند با دلار 14 هزار تومانی دریافتی چند میلیاردی داشته باشند و همین موضوع سبب شده تا باشگاه‌هایی که درآمد ریالی دارند در پرداخت حقوق این بازیکنان دچار مشکل شوند.
بوژیدار رادوشووچ دروازه‌بان کروات 30 ساله پرسپولیس از این قاعده مستثنی نیست. رادو که سومین فصل حضور در پرسپولیس را پشت سر می‌گذارد طی روزهای اخیر به وضعیت پرداختی‌های باشگاه پرسپولیس معترض شده است. وی در گفت‌وگویی مدعی شده بود با توجه به اینکه پرسپولیسی‌ها در عمل به تعهدات خود ناکام مانده‌اند از آینده خود در پرسپولیس خبر ندارد. همین موضوع سبب شده تا احتمال جدایی این بازیکن از پرسپولیس در تابستان پیش رو قوت بگیرد.
چند برابر شدن مبلغ قرارداد رادوشوویچ به ریال سبب شده تا مدیران پرسپولیس در تداوم همکاری با این دروازه‌بان عمدتا نیمکت‌نشین مردد شوند چرا که جذب دروازه‌بان ایرانی برای حضور روی نیمکت ذخیره باعث صرفه‌جویی چند میلیاردی در هزینه‌کرد سالانه این تیم خواهد شد.
گفتنی است رادوشوویچ در مدت حضور خود در پرسپولیس سه بار قهرمان لیگ برتر شده با این حال این دروازه‌بان کروات همواره گزینه ذخیره بیرانوند بوده و در سه فصل حضور تنها در 17 بازی از 130 بازی پرسپولیس به میدان رفته است.

تگ ها


رادوشوویچ بازیکن خارجی لیگ برتر فوتبال ایران بازیکنان پرسپولیس پرسپولیس نقل و انتقالات پرسپولیس نقل انتقالات نقل و انتقالات پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال