نقل و انتقالات پرسپولیس/ وضعیت نامعلوم طارمی و امیری

باشگاه پرسپولیس این روزها به دنبال تقویت کادر بازیکنان خود برای فصل آینده است....

پرسپولیس فعالیت‌های نقل و انقالاتی خود را آغاز کرده است.
به گزارش خبرنگار مدال، مذاکره اولیه با احمدزاده و قرار گرفتن نام او و طارمی در لیست خرید برانکو را مدت‌ها قبل فاش کردیم. بازگشت طارمی هنوز مشخص نیست. او به ایجنت خود اعلام کرده به اروپا می‌رود اما هر اتفاقی درباره او  ممکن است رخ دهد چرا که طارمی همواره در نقل و انتقالات تصمیمات غیر منتظره گرفته و حالا برخی مدعی هستند مذاکراتی صورت گرفته و او چراغ سبز نشان داده است. 

از مذاکره با دشتی خبر داده شده در حالی که این بازیکن با استقلال توافق کرده و در لیست خرید برانکو هم نبوده است. 

در نقل و انتقالات از بازیکنان زیادی به عنوان گزینه برانکو یاد می‌شود. طی روزهای گذشته برخی رسانه‌ها نام برخی نفرات را مطرح کردند اما مشخص شد اصلا آنها مدنظر نیستند. حالا هم از عبدالله ناصری مدافع راست سایپا به عنوان گزینه برانکو یاد شده که ما فعلا آن را نه تایید می‌کنیم و نه تکذیب.

جذب وحید امیری هم بستگی دارد به اینکه او بتواند رضایت نامه خود را بگیرد و به سادگی هم قید قرارداد 700هزار  دلار فصل آتی با ترابوزان را بزند. 

بطور کلی برانکو تغییرات زیادی نخواهد داشت و او بیشتر به جای جدا شده‌ها بازیکن می‌گیرد . لیست بزرگسالان در صورت تمدید با مصلح  پر است. رسن و نادری که بزرگسال نیستند هم فعلا بازیکن پرسپولیس محسوب نمی‌شوند و همه چیز بستگی به مذاکرات دارد. 

قطعی شدن ماندن بیرانوند، علیپور و ترابی که پیشنهاد خارجی دارند بستگی به تصمیمات روزهای بعدی دارد و احتمال جدایی علیپور در این بین زیاد است. 

ماندن رسن، بودیمیر و رادوشویچ هم منوط است به پرداخت مطالبات هر سه نفر و تمدید با رسن. سه بازیکن جوان جذب خواهند شد. در رده بزرگسالان خیلی منتظر جذب بازیکن نباشید. باشگاه پرسپولیس در حال مذاکره با همه این نفرات و یا تامین مطالبات برای قطعی شدن ماندن آنها است.

اخبار مرتبط:
نقل و انتقالات پرسپولیس/ احتمال جدایی رادوشوویچ از پرسپولیس
احمدزاده:منتظر تماس مسئولان پرسپولیس هستم
نقل و انتقالات پرسپولیس/ تمایل مهدی طارمی برای حضور در جمع سرخپوشان

تگ ها


نقل انتقالات نقل و انتقالات نقل و انتقالات پرسپولیس نقل و انتقالات تابستانی لیست خرید پرسپولیس لیست مازاد پرسپولیس پرسپولیس پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال