نقل و انتقالات پرسپولیس/ کالدرون به دنبال جذب هافبک؟

در شرایطی که به نظر می‌رسید پرونده نقل و انتقالات تابستانی پرسپولیس با جذب مهاجم خارجی بسته خواهد شد احتمال جذب یک بازیکن در خط میانی این تیم قوت گرفته است....

به نظر می‌رسد پرونده خریدهای پرسپولیس با جذب یک مهاجم بسته نخواهد شد.
به گزارش خبرنگار مدال، در روزهایی که هواداران پرسپولیس در انتظار جذب مهاجم خارجی و بسته شدن پرونده نقل و انتقالات تابستانی این تیم هستند برخی منابع از تلاش این تیم برای جذب هافبک دفاعی جدید خبر داده‌اند.
طی روزهای اخیر ابتدا از رضا اسدی هافبک تدافعی فصل گذشته سایپا که این روزها از استقلال و تراکتور پیشنهاد دارد به عنوان گزینه پرسپولیس برای تقویت پست هافبک تدافعی یاد شد و امروز نیز صفا هادی هافبک تدافعی 21 ساله و عراقی به این تیم پیشنهاد شده است.
پرسپولیس در حال حاضر بازیکنانی چون احمد نوراللهی، کمال کامیابی‌نیا و محسن ربیع‌خواه را در سهمیه بزرگسال و سعید حسین‌پور را در سهیمه زیر 23 سال در این پست در اختیار دارد. کالدرون در بازی دوستانه با نیروی زمینی از امید عالیشاه و وحید امیری به عنوان دو هافبک میانی در آرایش 3-3-4 استفاده کرد و در نیمه دوم با خروج عالیشاه از زمین، امیری زوج نوراللهی در میانه میدان شد.
آزمودن دو بازیکن از ترکیب فعلی در این پست می‌تواند بدین معنا باشد که کالدرون در میان نفرات فعلی به دنبال هافبک تدافعی است. این در حالی است با جدایی شریفی، کالدرون امیری را گزینه خط حمله معرفی کرده و با انتقال امیری به خط حمله، عملا یکی از گزینه‌های خط هافبک پرسپولیس کم خواهد شد. اتفاقی که می‌تواند در نهایت منجر به جذب یک بازیکن جدید در خط میانی شود.
این در حالی است که پرسپولیس تنها یک جای خالی بزرگسال برای جذب مهاجم جدید دارد و به نظر می‌رسد اگر جذب بازیکن در پست هافبک قطعی باشد این بازیکن جز بازیکنان زیر 23 سال پرسپولیس خواهد بود.

 

اخبار مرتبط:
نقل و انتقالات پرسپولیس/ هافبک عراقی به سرخ‌ها پیشنهاد شد

تگ ها


پرسپولیس نقل و انتقالات نقل و انتقالات پرسپولیس لیست خرید پرسپولیس اخبار پرسپولیس اخبار نقل و انتقالات پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال