نقل و انتقالات/ کولیبالی به فولاد خوزستان پیوست

موسی کولیبالی بازیکن تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان که روز گذشته خبر تمدید قراردادش با این باشگاه منتشر شده بود به فولاد خوزستان پیوست....

مدافع فصل گذشته نفت مسجد سلیمان با قراردادی دو ساله به فولاد خوزستان پیوست.
به گزارش مدال، موسی کولیبالی مدافع مدافع بلند قامت فصل گذشته تیم نفت مسجدسلیمان با قراردادی به مدت دو فصل به عضویت تیم فولاد خوزستان درآمد. 
در ادامه فصل نقل و انتقالات لیگ برتر قرارداد باشگاه فولاد خوزستان با مدافع مستقیم مستحکم و باتجربه فوتبال کشورمان امضاء شد. 
موسی کولیبالی پس از عقد قرارداد با باشگاه فولاد خوزستان، اظهار داشت:
خیلی خوشحالم از اینکه باشگاه خوب و حرفه ای فولاد خوزستان پیوستم. این باشگاه مربی بسیار خوبی دارد و من آمده ام که در کنار زحمات کادر فنی و سایر بازیکنان به این تیم کمک کنم. 
وی در ادامه افزود:
فولاد خوزستان باشگاه بزرگی است و با سایر تیم ها فرق دارد. باشگاه بزرگ بازیکن حرفه ای می‌خواهد. من فصل گذشته در بیشتر بازی های لیگ حضور داشتم و می دانم تماشاگران فولاد چه چیزی می خواهند. به نظر من این باشگاه به حمایت هوادارانش نیاز دارد و می تواند با کمک آنها در لیگ نوزدهم نتیجه بسیار خوبی کسب کند.

بیشتر بخوانید:

نقل و انتقالات استقلال/چرا حسینی دیروز تمدید نکرد؟!

تگ ها


فولاد خوزستان نفت مسجدسلیمان موسی کولیبالی نقل و انتقالات نقل و انتقالات فولاد لیگ برتر فوتبال ایران فولاد خوزستان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال