نقل و انتقالات/ کی‌روش با سپاهان قرارداد بست

کی‌روش استنلی مهاجم برزیلی بعد از مذاکرات طولانی مدت با باشگاه سپاهان اصفهان بالاخره با این باشگاه قرارداد بست و بزودی به جمع زردپوشان اضافه می‌شود....

استنلی کی‌روش مهاجم فصل گذشته طلایی پوشان تا پایان لیگ بیستم با مدیران باشگاه اصفهانی برای حضور در فوتبال ایران به توافق رسید.

به گزارش مدال، پایان لیگ هجدهم چند دغدغه برای هواداران سپاهان به همراه داشت و یکی از آنها تمدید قرارداد با ولادیمیر کومان و استنلی کی روش بود.

هافبک مجارستانی اوکراینی تیم فوتبال سپاهان چند روز پیش بود که برای تمدید قرارداد با مدیران باشگاه به توافق رسید و در تمرینات حاضر شد و حالا هم خبر می رسد استنلی کی روش آقای گل فصل گذشته لیگ، حضورش در اصفهان و سپاهان را دو فصل دیگر تمدید کرده است.

این بازیکن که به دلیل زایمان همسرش در تمرینات حضور ندارد، پس از به دنیا آمدن فرزندش از روز یکشنبه به تمرینات سپاهان در ترکیه ملحق می شود تا یکی از مهم ترین دغدغه های روزهای اخیر امیرقلعه نویی و هواداران سپاهان رفع شود.

اخبار مرتبط:

نقل و انتقالات/ باشگاه سپاهان به دنبال جذب مدافع استقلال

تگ ها


اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات نقل و انتقالات سپاهان کیروش استنلی استنلی کیروش امیر قلعه نویی سپاهان سپاهان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال