نقل و انتقال ترسناک پرسپولیس/طارمی:تا قسمت چی باشه!

شنیده می‌شود باشگاه پرسپولیس مذاکرات خود را با مهاجم ملی‌پوش الغرفه قطر آغاز کرده است....

به گزارش مدال،تیم فوتبال پرسپولیس در فصل جاری عملکرد خوبی در بخش هجومی خود نداشته است.نشان به این نشان که سرخ ها  هفته ها از کسب یک پیروزی عاجز ماندند و نه تنها از صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا جا ماندند بلکه جشن قهرمانی شان را هم به هفته آخر موکول کردند.

علی علیپور مهاجم زهردار سرخ ها نیز که عنوان آقای گلی را یدک می کشید نیز این فصل نتوانست عنوان قبلی را تکرار کند.از این رو طی 48 ساعت اخیر زمزمه هایی در مورد بازگشت مهدی طارمی، مهاجم ملی‌پوش تیم الغرافه قطر به پرسپولیس به گوش می رسد.اتفاقی که با توجه به مصاحیه  برانکو برای بازگشت برخی بازیکنان جدا شده، بیش از پیش جدی شده است.

گویا برانکو ایوانکوویچ نیز موافقت خود برای مذاکره مسئولان باشگاه با این بازیکناعلام کرده است. در این میان البته مدیربرنامه های طارمی که چهره ای مطرح در نقل و انتقال های اروپایی است، قویا تاکید می‌کند که مقصد بعدی طارمی اروپاست و این بازیکن بسیار بعید است با مبالغی که در فوتبال ایران رد و بدل می شود تمایلی برای حضور در ایران داشته باشد.کما این که طارمی فصل قبل مبلغ یک میلیون دلار از باشگاه قطری دریافت کرده است.

بر اساس همین استدلال هاست که ایجنت ایرانی طارمی حضور او در فوتبال ایران و تیم فوتبال پرسپولیس را بسیار بعید می داند اما آن‌هایی که طارمی را می شناسند به خوبی گواهی می دهند هیچ بعید نیست این بازیکن که همواره با تصمیمات ناگهانی اش همه را متعجب کرده به یک باره بدون این که نظر مدیربرنامه هایش را بخواهد با سرخ پوشان به توافق برسد.

موضوع زمانی جالب می شود که طارمی چند روز قبل در یکی از برنامه های تلویزیونی به عنوان میهمان حاضر شد و وقتی با سوال مجری برنامه مبنی بر این که قرار است همچنان لژیونر باقی بماند یا می خواهد فوتبالش را در ایران ادامه دهد با لبخندی معنا دار گفت:"تا قسمت چی باشه!"

بی تردید در صورت انتقال و توافق طارمی و پرسولیس شاهد یکی از ترسناک‌ترین نقل و انتقال های چند سال اخیر خواهیم بود.هم برای حریفان پرسولیس و هم برای خود باشگاه و هواداران این تیم که در سال های قبل کم با طارمی دچار چالش نشده اند.

تگ ها


تیم پرسپولیس طارمی در پرسپولیس نقل و انتقالات پرسپولیس نقل و انتقالات مهدی طارمی لیگ برتر فوتبال ایران لیگ ستارگان قطر الغرافه پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال