نقی زاده: آماده بازی برای سپاهان هستم

هافبک تیم سپاهان می گوید مصدومیتش برطرف شده و می تواند در صورت ادامه لیگ برتر برای طلایی پوشان به میدان برود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، علیرضا نقی زاده یکی از بازیکنان توانمند فوتبال ایران است که در گسترش فولاد و تراکتور با عملکرد خوبش نام خود را مطرح کرد. او در ابتدای لیگ نوزدهم به واسطه عملکرد مطلوبی که داشت با نظر امیر قلعه نویی راهی سپاهان شد اما مصدومیتی که برایش پیش آمد اجازه نداد تا بتوان دوران خوب خود را تکرار کند. نقی زاده اما حالا شرایط جسمانی مناسبی دارد و با شروع دوباره لیگ برتر می تواندبرای طلایی پوشان به میدان برود.


نقی زاده در گفت و گو با خبرنگار ورزش سه درباره شرایط جسمانی اش عنوان کرد: حدود ۵.۵ ماه از عمل جراحی ام می گذرد و شرایط بسیار خوبی دارد. تمریناتم را به صورت شخصی جلو بردم و از نظر بدنی مشکلی ندارم. با شروع دوباره لیگ برتر می توانم برای سپاهان به میدان بروم و امیدوارم برای تیمم موثر باشم.


وی درباره ادامه رقابت های لیگ برتر تاکید کرد: من امیدوارم مسئولان فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ هرچه سریع تر تصمیم خود درباره ادامه مسابقات را اعلام کنند تا از بلاتکلیفی در بیاییم. قطعا این تعطیلی طولانی باعث افت بدنی همه تیم ها شده است. امیدوارم زودتر تکلیف روشن شود تا ما نیز برنامه خود را بدانیم و بتوانیم تمرینات گروهی مان را شروع کنیم.


هافبک سپاهان درباره آینده تیمش تاکید کرد: به هر حال اتفاقاتی افتاده که ما از کورس قهرمانی در لیگ برتر عقب افتادیم. بهتر است مدیران باشگاه درباره مسائل حقوقی و اتفاقات دیدار با پرسپولیس صحبت کنند اما ما همچنان امیدواریم. در جام حذفی نیز شانس خوبی برای کسب جام داریم. شک نکنید در صورت شروع لیگ برتر با قدرت ادامه می دهیم و تا آخرین لحظه برای کسب دو جام تلاش می کنیم.


نقی زاده درپایان افزود: جا دارد از مدیران باشگاه سپاهان به خصوص آقایان نیکفر و فتاحی تشکر کنم که در این مدت همواره حمایتم کردند. با اینکه مصدومیت برایم پیش آمد اما باشگاه سپاهان تمام حق و حقوق مرا پرداخت کرد و از آنها نهایت تشکر را دارم. فکرمی کنم سپاهان باید یک الگو در کشور ما باشد چراکه هیچ وقت حق کسی را نمی خورد.

بیشتر بخوانید:
آنتونی استوکس با وثیقه آزاد شد
ایران میزبان جام ملت های آسیا نمی‌شود
صحبت های جنجالی عضو کمیته استیناف در رادیو 

تگ ها


فولادمبارکه سپاهان فوتبال ایران علیرضا نقی زاده علیرضا نقی‌زاده فوتبال