نقی‌زاده: قهرمانی پرسپولیس قطعی نیست

میثم نقیزاده در خصوص وضعیت پارس جنوبی و امتیازهای حساسی که آنها از اواخر نیم فصل اول از دست دادند گفت: بازیهای خوبی انجام میدهیم و از لحاظ فنی مشکل خاصی نداریم ......

میثم نقی‌زاده در خصوص وضعیت پارس جنوبی و امتیازهای حساسی که آنها از اواخر نیم فصل اول از دست دادند گفت: بازی‌های خوبی انجام می‌‌دهیم و از لحاظ فنی مشکل خاصی نداریم. گاهی اوقات ممکن است خوب بازی کنیم و نتیجه نگیریم ولی نگران نیستیم. نتیجه نگرفتن هم جزیی از فوتبال است و می‌خواهیم این شرایط را تغییر دهیم. در آخرین بازی برابر سپاهان هم چند فرصت خوب داشتیم که تبدیل به گل نشد.
وی ادامه داد: تلاش می‌کنیم در بازی‌های آینده امتیازهای خوبی بگیریم و دوباره خودمان را در یک شرایط ایده‌آل قرار دهیم. این اولین سالی است که در لیگ برتر بازی می‌کنیم و تا الان هم نتایج خوبی گرفته‌ایم. ما همچنان امیدوار به کسب سهمیه هستیم.
نقی‌زاده در خصوص اینکه خیلی‌ها معتقدند پرسپولیس امسال قهرمان لیگ خواهد شد عنوان کرد: پرسپولیس فاصله خوبی با دیگر مدعیان قهرمانی دارد ولی در فوتبال چیزی معلوم نیست. تا پایان لیگ 36 امتیاز دست نخورده باقی مانده و از حالا نمی‌توان گفت که قهرمانی پرسپولیس قطعی است.

تگ ها


اخبار روز المپیک