نمازی با خانواده به جلسه باشگاه رفت!

بعد از شکست سنگین ذوب آهن مقابل تراکتورسازی تبریز، باشگاه اصفهانی منتظر استعفای کادرفنی بود اما این اتفاق نیفتاد ......

بعد از شکست سنگین ذوب آهن مقابل تراکتورسازی تبریز، باشگاه اصفهانی منتظر استعفای کادرفنی بود اما این اتفاق نیفتاد. در نهایت دیروز (سه شنبه) باشگاه ذوب آهن اصفهان از کل اعضای کادرفنی تیم خواستند دیگر در تمرینات حضور پیدا نکنند.

دیروز تمرینات بدون حضور اعضای کادرفنی انجام شد و امروز هم تمرین ذوب آهن تعطیل است. با توجه به این مساله به نظر می رسد سرمربی جدید باید با کادرفنی کامل به ذوب آهن برود.

امید نمازی که از سرمربیگری ذوب‌آهن اصفهان کنار گذاشته شد، در حالی از حضور در تمرینات این تیم خبر می‌دهد که تمرین امروز ذوب‌آهن تعطیل است.

پس از اینکه سایت باشگاه ذوب آهن اصفهان اعلام کرد امید نمازی رفتنی شد و قرار است فردا سرمربی جدید معرفی شود، امید نمازی در مصاحبه با خبرگزاری فارس گفت: «من از این مسائل بی اطلاع هستم و الان هم در حال رفتن بر سر تمرین تیم ذوب آهن هستم و از این مسائل هم اطلاعی ندارم.»

نمازی در حالی از رفتن سر تمرین خبر می دهد که تمرین امروز ذوب آهن تعطیل است! ضمن اینکه او و اعضای کادرفنی دیروز هم اجازه حضور در تمرینات را پیدا نکردند.

 

نمازی و خانواده در جلسه باشگاه ذوب‌آهن!

امید نمازی سرمربی کنار گذاشته شده ذوب آهن اصفهان به همراه همسر و پدر خود هم‌اکنون در باشگاه ذوب‌آهن هستند و با سعید آذری مدیرعامل باشگاه جلسه دارند.

بعد از اینکه اخراج امید نمازی از سرمربیگری ذوب آهن اصفهان قطعی شد، این سرمربی به همراه تارا اوتادی همسر خود و دکتر نمازی پدرش که یکی از پیشکسوتان بسکتبال اصفهان است، به باشگاه ذوب آهن رفتند تا در جلسه با سعید آذری مدیرعامل باشگاه شرکت کنند.

در این جلسه قرار است توافق لازم برای فسخ قرارداد صورت بگیرد تا سرمربی جدید فردا اعلام شود.

تگ ها


ذوب آهن لیگ برتر خلیج فارس فوتبال