نماینده والیبال ایران در جام باشگاه‌های آسیا کدام تیم است؟

فدراسیون والیبال برای معرفی نماینده ایران در جام باشگاه های والیبال آسیا تا ۲۰ تیرماه زمان دارد....

به گزارش خبرنگار مهر، کنفدراسیون والیبال آسیا برای برگزاری چهار رویداد (مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های مردان و زنان آسیا و رقابت‌های مردان و زنان AVC Cup)در سال ۲۰۲۰ شرایطی را اتخاذ کرده است که در صورت انجام آن مسابقات برگزار شود.

کنفدراسیون والیبال آسیا برای برگزاری مسابقات احتمالی جام باشگاه های مردان آسیا ۳۱ شهریور ماه تا ۷ مهر ماه را زمان برگزاری اعلام کرده است که در صورت آمادگی تیم ها رقابت‌ها در این تاریخ برگزار خواهد شد.

تیم شهرداری ورامین قهرمان فصل ۹۷ لیگ برتر، نماینده نخست ایران برای حضور در این مسابقات است اما ورامینی ها به دلیل بدهی که دارند حضورشان در رقابت‌ها مشخص نیست. در صورت عدم تسویه حساب شهرداری ورامین، نارنجی پوشان سایپا می توانند برای حضور در جام باشگاه های آسیا اعلام آمادگی کنند.

میلاد تقوی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره آخرین وضعیت تیم شهرداری ورامین برای حضور در جام باشگاه ها ی آسیا گفت: در حال بررسی موضوع هستیم و جلسه ای با ورامینی ها برگزار کرده ایم. کنفدراسیون والیبال آسیا تا ۲۰ تیرماه مهلت اعلام آمادگی داده است و تا آن روز می توانیم نماینده ایران را معرفی کنیم.

سرپرست دبیری فدراسیون والیبال ادامه داد: هنوز بدهی شهرداری ورامین پرداخت نشده است ولی مذاکراتی انجام شده است. ظرف یک یا دو روز آینده تعیین تکلیف خواهیم کرد.

تگ ها


والیبال جام باشگاه های آسیا فدراسیون والیبال والیبال