نماینده وزیر به استقلالی‌های ناراضی: زمان بدهید

نماینده وزیر ورزش و جوانان امروز در جمع هواداران ناراضی استقلال حضور یافت....

به گزارش "ورزش سه"، عده ای از هواداران استقلال از صبح امروز در اعتراض به اتفاقات مدیریتی باشگاه ابتدا مقابل وزارت ورزش و سپس مقابل باشگاه استقلال تجمع کردند. این هواداران که از شرایط مدیریتی موجود در استقلال ناراضی بودند، در تجمع چند ساعته خود شعارهای زیادی را علیه احمد مددی مدیرعامل باشگاه سر دادند.


این افراد نماینده هایی را نیز تعیین کردند و خواهان حضور در باشگاه و صحبت با مدیرعامل بودند اما در نهایت چنین اجازه ای از سوی حراست به آنها داده نشد.


طولانی شدن تجمع مقابل باشگاه استقلال باعث شد تا حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان نماینده ای را تعیین کند و به مقابل در باشگاه استقلال بفرستد. این فرد که از طرف وزارت ورزش در جمع ناراضی ها حضور یافته بود، صحبت های هواداران را شنید و بعد چند جمله ای با آنها صحبت کرد.


نماینده وزیر ورزش خطاب به هواداران ناراضی گفت: «آقای سجادی خودش از جنس ورزش است و همه اورا می‌شناسند. ایشان تازه سکان امور را در دست گرفته است. من امروز صحبت ها و گلایه های شما را به ایشان منتقل می‌کنم. فقط از شما خواهش می‌کنم با ما همکاری کنید.»


وی افزود: «ما اینجا آمدیم تا با شما صحبت کنیم. از شما می‌خواهم صبور باشید و چند روز وقت بدهید تا بتوانیم کارها را جلو ببریم.»


هواداران استقلال از نماینده وزیر خواستند تا هرچه سریع‌تر احمد مددی و هیات مدیره کنونی را برکنار کند که او گفت:‌«من خواهش می‌کنم اجازه بدهید کار خودمان را بکنیم. مطمئن باشید بعد از چند روز شرایط بهتر می‌شود.»


با این تفاسیر به نظر می‌رسد تغییرات مدیریتی در باشگاه استقلال زودتر از آنچه فکرش را کنید اتفاق بیفتد. حمید سجادی که در فرودگاه امام خمینی به هواداران استقلال قول ایجاد تغییر در مدیریت باشگاه را داده بود، شاید با اتفاقات رخ داده برای اجرایی کردن این امر تا بازی با الهلال عربستان هم صبر نکند و سریعا فرد یا افراد جدیدی در هیات مدیره باشگاه استقلال عضو شوند تا از بین آنها مدیرعامل جدید هم انتخاب شود.


باید منتظر ماند و دید طی روزهای آینده چه اتفاقاتی رخ می‌دهد.

تگ ها


استقلال تهران