نماینده کشورمان صاحب مدال برنز شد/تیراندازی با کمان نوجوانان جهان - آرژانتین

رقابت های جهانی تیراندازی با کمان در رده سنی نوجوانان درحالی در آرژانتین در حال برگزاری است که نماینده کشورمان صاحب مدال برنز شد ......

رقابت های جهانی تیراندازی با کمان در رده سنی نوجوانان درحالی در آرژانتین در حال برگزاری است که نماینده کشورمان صاحب مدال برنز شد.

به گزارش  مدال به نقل از خبرگزاری تسنیم، رقابت های جهانی تیراندازی با کمان در رده سنی نوجوانان در آرژانتین در حال برگزاری است و ملی پوشان کشورمان در بخش انفرادی به مصاف حریفان رفتند.

دانیال حیدرزاده در مرحله یک شانزدهم ١٣٦ بر ١٣٣ مقابل نماینده کانادا شکست خورد و حذف شد. امیرمحمد قربان زاده ١٣٣ بر ١٣٢ مقابل کماندار مکزیکى شکست خورد و از دور مسابقات کنار رفت.

بهاره رضایی بعد از پیروزى مقابل نماینده انگلیس و استرالیا به مرحله یک چهارم راه یافت که در این مرحله در دیدار با کماندارى از مکزیک با نتیجه ١٤٤ بر 130 مغلوب و حذف شد.

گیسا بایبوردى که با برتری 140 بر 139 مقابل حریفی از مکزیک به دیدار نیمه نهایی راه یافته بود؛ در این مرحله مقابل نماینده کانادا با نتیجه 137 بر 135 شکست خورد تا برای کسب مدال برنز مقابل نماینده مکزیک قرار بگیرد.  بایبوردی در این مرحله با اختلاف یک امتیاز و با نتیجه 142 بر 141 پیروز شد و به مدال برنز دست یافت.

در بخش ریکرو پسران رضا شبانى ٦ بر صفر مقابل نماینده کره جنوبى شکست خورد و حذف شد.

تگ ها


اخبار روز اکستریم اسپورتس